نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

كميته پژوهش شهرستان بافق تشكيل جلسه داد

كميته پژوهش شهرستان بافق تشكيل جلسه داد


كميته پژوهش شهرستان بافق تشكيل جلسه داد

به گزارش روابط عمومي فرمانداري بافق ، با فرارسيدن هفته پژوهش شورای پژوهش شهرستان بافق به منظور تدوین برنامه‌های هفته پژوهش و فناوری و تعیین راه کارهای مناسب در راستای اعتلای پژوهش و فناوری در محل فرمانداري بافق تشکیل جلسه داد.

در اين نشست كه با حضور امام جمعه ، فرماندار ، روساي دانشگاههاي بافق و تني چند از مسئولين ذيربط حضور داشتند ، امام جمعه بافق اظهار داشت : انتظار مي رود که دولت در موضوع توسعه علم سرمایه گذاری و منابع را تأمین کند و مردم پیشرفت تولید علم و فناوری دستاوردهای علمی و فناورانه را لمس کنند و اثر آن در بهتر شدن وضع اقتصادی و صنعتی به طور ملموس مشاهده شود.

"ذبيح اله خواجه اي" ضمن اعلام اينكه هفته پژوهش و فناوري با يک هفته تاخير و از چهارم تا نهم دي ماه برگزار مي شود برنامه های هفته پژوهش و فناوری در سال جاری را اعلام کرد و گفت: در این هفته از پژوهشگران و محققان برتر شهرستان تقدیر به عمل می آید.

در ادامه فرماندار بافق از کلیه دانشگاه ها، پژوهشگاه ها، مرکز رشد و فناوري و همه موسسات و نهادهای دست اندرکار در حوزه پژوهش و فناوری شهرستان دعوت کرد تا با حضور گسترده و موثر در برنامه های هفته پژوهش و فناوری بار دیگر عزم و اراده مستحکم و جدی خود را برای تحقق فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی در خصوص پرداختن به جهاد علمی به عنوان مایه اقتدار کشور به نمایش بگذارند.

بنا به گزارش روابط عمومي فرمانداري بافق در حاشيه اين نشست برخي از برنامه ها و پيشنهادات سه دانشگاه بافق براي بالاتر رفتن سطح كيفيت دانشگاه و ايجاد تعامل بيشتر و مضاعف بين سه دانشگاه بحث و تبادل نظر شد .