نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

لازمه تبیین دستاورد های چهل ساله انقلاب اسلامی از سوی مسئولان

لازمه تبیین دستاورد های چهل ساله انقلاب اسلامی از سوی مسئولانبه گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق؛ نشست شورای سیاستگذاری و راهبردی چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با حضور فرماندار، بخشدار مرکزی، مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، فرماندهان نظامی و انتطامی و جمعی از روسای ادارات شهرستان در محل دفتر امام جمعه بافق برگزار شد.

امام جمعه بافق در این نشست گفت: کشور ما در طول 40 سال گذشته دارای فراز و نشیب های زیاد و روزهای خوب و بد بود که این تجربیات مسیر حرکت در آینده را به ما نشان داد.

حجت الاسلام و المسلمین سلیمانی با تاکید بر درس گرفتن از عبرت های گذشته افزود: یکی از خاطرات چهل ساله انقلاب جنگ تحمیلی بود که در کنار هزینه هایی که برای کشور ما داشت دستاوردهای بزرگی نیز در بر داشت و ما بهره مندی از نیروهای تربیت یافته در آن سالها توانستیم در مقابل توطئه های دشمنان در کل منطقه سربلند باشیم.

وی ادامه داد: امروزه وقتی نامی از برخی فرماندهان نظامی ما به زبان آورده می شود لرزه بر اندام دشمنان می افتد.

سید جواد سلیمانی افزود: خوشبختانه امروزه ما به برکت خون شهدا و رشادت های رزمندگان توانستیم به عنوان یک قدرت در کل دنیا مطرح و به برکت انقلاب اسلامی و با بهره گیری از تفکر جوانان این مرز و بوم پیشرفت های زیادی در زمینه های گوناگون علمی و فناوری داشته باشیم.

امام جمعه بافق در پایان بر لزوم تبیین دستاورد های انقلاب اسلامی به اقشار مختلف مردم تاکید و عنوان داشت: آموزش و پرورش شهرستان و همچنین مجموعه های که نیروهای کار زیاد در آن فعالیت دارند همانند معادن و کارخانجات با برگزاری نشست های بصیرتی در طول این ایام سرگذشت چهل ساله انقلاب را بازگو نمایند.