نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

لزوم استفاده حداکثری از ظرفیت بخش کشاورزی در روستاهای بافق

لزوم استفاده حداکثری از ظرفیت بخش کشاورزی در روستاهای بافقبه گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق؛ امام جمعه در آیین تودیع و معارفه رئیس جهاد کشاورزی شهرستان بافق ضمن خیر مقدم رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان یزد و هیئت همراه گفت: اگر دیدگاه و حرکتی که استان یزد دارد در کشور نیز دنبال شود، دیگر مشکلی نخواهیم داشت.

وی با بیان اینکه استان یزد در طول تاریخ در همه زمینه های اقتصادی، سیاسی، علمی و فرهنگی درخشیده است،افزود: علیرغم آنکه این منطقه کویری و آب و هوایی خشک دارد اما آمارهایی که اعلام می شود موجب سرافرازی و سربلندی استان است.

حجت الاسلام و المسلمین سلیمانی با اشاره به درخشش استان یزد در بحث های کشاورزی، دامپروری تصریح کرد: دیگر استان ها باید از یزد الگو بگیرند و درس بیاموزند.

وی ضمن تشکر از زحمات عسکری باقرآبادی و تبریک انتصاب رحمتیان بیان کرد: خوشبختانه امسال فضای بیابان ها سبز و خرم است و وضعیت آب در روستاها مطلوب است و باید از ظرفیت خوب کشاورزی در سال جاری به بهترین نحو ممکن و به صورت حداکثری استفاده کرد.

امام جمعه بافق با توجه به مطلوب نبودن خرمای امسال خواهان شد با دعوت از کارشناسان و بررسی وضعیت مشکلات نخیلات را مرتفع کنند.

وی خاطر نشان کرد: رفتن به روستاها و تشویق مردم با توجه به مطلوب بودن وضعیت کشاورزی در مناطق روستایی، اثرات مثبتی خواهد داشت.

منبع: آفتاب بافق.