مدیر کل امور بانوان استانداری یزد تاکید کرد:

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق؛ فاطمه دانش در جلسه کارگروه تخصصی بانوان و خانواده که در محل سالن اجلاس آیت الله حاج شیخ محمد تقی بافقی فرمانداری بافق برگزار شد گفت: به منظور ایجاد اشتغال و در نظر گرفتن توانمندی بانوان عنوان برندسازی و بازاریابی صنایع دستی در رسته های مختلف و بصورت حرفه ای و تخصصی آموزش ها لازم ارائه می شود.

وی با اشاره به مباحث آسیب شناسی جامعه عنوان کرد: هم افزایی دستگاههای دولتی موجب اجرایی شدن این طرح می شود.

دانش با بیان اینکه پنج صدم درصد اعتبارات هزینه مربوط حوزه دفتر بانوان و خانواده استانداری است تصریح کرد: ۷ طرح در کمیته این کارگروه مصوب شده است.

مدیر کل امور بانوان استانداری یزد با اشاره به اینکه یکی از طرح های مورد نظر برگزاری دوره های آموزشی در راستای بیانات مقام معظم و تحکم بنیان خانواده است خاطر نشان کرد: برگزاری دوره های آموزشی کودک و نوجوان در شهرستان ها مصوب شد.

وی افزود :اجرایی شدن طرح ها توسط سمن ها یا سازمان مردم نهاد می تواند بصورت فرابخشی در شهرستان بازوی توانمندی برای دولت باشد.

وی با اشاره به اینکه یکی دیگر از وظایف دفتر بانوان کنوانسیون حقوق کودک است یادآور شد: آشنایی با حقوق در طرح آموزش و در ۱۰ شهرستان توسط استاد خبره آموزش داده می شود.

گفتنی است:با توجه به آمار سال ۹۵، پنجاه درصد جمعیت استان یزد را بانوان تشکیل می دهند که در عرصه های فرهنگی و اجتماعی فعالیت چشمگیری دارند. خبر: راضیه بیگی.


IMG_7676.JPG IMG_7713.JPG IMG_7698.JPG IMG_7692.JPG IMG_7686.JPG IMG_7680.JPG
بله