نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

لزوم تسریع در تکمیل پروژه بلوار باقرآباد / رفع مسائل و مشکلات فنی پروژه

لزوم تسریع در تکمیل پروژه بلوار باقرآباد / رفع مسائل و مشکلات فنی پروژهبه گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق؛ ظهر امروز چهارشنبه 17 اردیبهشت ماه، سرپرست فرمانداری بافق به همراه بخشدار مرکزی، شهردار، رییس و عضو شورای شهر، مدیرعامل شرکت تعاونی دهیاری ها و برخی دیگر از مسئولان از پروژه بلوار باقرآباد بازدید و از نزدیک در جریان عملیات ساخت این محور قرار گرفت.

محمد علی شاه حسینی در حاشیه این بازدید گفت: در این بازدید دو موضوع مهم تسریع در تکمیل و رفع مسائل و مشکلات فنی پروژه مورد تاکید واقع شد.

وی خاطرنشان کرد: رفوژمیانی، احداث میدان، میزان عرض جاده و موضوعات مربوط به آزادسازی از جمله مسائلی است که تاکنون از سوی شهروندان مطرح شده است.

سرپرست فرمانداری بافق در پایان ضمن درخواست از مالکان و شهروندان جهت همراهی در تکمیل این پروژه، تصریح کرد: مقرر شد با پیگیری شهرداری و با همکاری فرمانداری و بخشداری مسائل مربوط به آزاد سازی و مسائل فنی رفع و این بلوار در اسرع وقت به بهره برداری برسد.

گفتنی است قبل از بازدید میدانی از پروژه، روند اجرایی و مشکلات پیش روی این طرح در جلسه ای با حضور مسئولان مربوطه در فرمانداری بررسی و پس از بحث و تبادل نظر تصمیمات لازم اتخاد شد.