نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

متضرر شدن بافق در پی اجرایی شدن قانون تجمیع عوارض مالیات بر ارزش افزوده

متضرر شدن بافق در پی اجرایی شدن قانون تجمیع عوارض مالیات بر ارزش افزودهبه گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق؛ فرماندار بافق در نشست مشترک مدیر کل امور روستایی استانداری یزد با دهیاران بخش مرکزی شهرستان بافق اظهار داشت: تجمیع عوارض مالیات بر ارزش افزوده باعث متضرر شدن بافق و برخی دیگر از شهرستان های استان شده است.
محمد زاده رحمانی افزود: قبل از شروع این قانون شهرستان هایی که صنایع و معادن در آن مستقر است از بودجه و اعتبار بسیار خوبی برخوردار بود.
زاده رحمانی با اشاره به تصویب قانون مالیات بر ارزش افزوده در چند وقت اخیر عنوان کرد: درآمد شهرداری بافق ۲۰ میلیارد تومان کاهش یافته و با توجه به تقسیم بودجه به نسبت سرانه جمعیت، شهرستان در وضعیت مطلوبی بسر نمی برد.
فرماندار شهرستان بافق عنوان کرد: در پی آن دهیاری ها نیز دچار مخمصه مالی شده و کمبود اعتبار و بالا رفتن سطح توقع مردم مشکلاتی را برای دهیاران و شوراهای اسلامی ایجاد کرده است.
فرماندار بافق با بیان اینکه دهیار جبهه اول کار در روستاهاست خاطر نشان کرد: بافق از نظر جذب تسهیلات روستایی به عنوان اولین شهرستان معرفی شد و طرح هاي خوبي اجرا شد ليكن اميدواريم مجددا اين تسهيلات برقرار و طرح هاي بعدي را نيز شامل گردد.
زاده رحمانی همچنین به بسته بودن سامانه کارا اشاره ای کرد و گفت: امیدواریم با بازگشایی این سامانه، سهمیه جدید ابلاغ شود.