نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

محل دائمی برگزاری نمایشگاه ها در بافق احداث می شود

محل دائمی برگزاری نمایشگاه ها در بافق احداث می شودبه گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق؛ نشست برنامه ریزی واگذاری زمین جهت شروع عملیات احداث سایت اسکان اضطراری بافق با حضور فرماندار، رییس اداره منابع طبیعی، دبیرشورای مدیریت بحران، رییس و برخی از اعضای اتاق اصناف شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد.

فرماندار بافق در حاشیه این جلسه با اشاره به اهمیت ساخت فضای فیزیکی جهت بهره مندی از آن در حوزه پدافند غیرعامل و مدیریت بحران گفت: با توجه به عدم وجود فضای فیزیکی مناسب در شهرستان، بنا داریم تا با ساخت سوله و فضای فیزیکی مورد نیاز جهت اسکان در مواقع اضطراری، گامی موثر در جهت ایجاد مکان دائمی برگزاری نمایشگاه های تجاری نیز برداشته شود.

زاده رحمانی افزود: در این باره با تامین زمین از سوی فرمانداری و اداره کل منابع طبیعی استان عملیات تسطیح و آماده سازی آن را انجام داده و در ادامه، از ظرفیت اصناف شهرستان استفاده و اقدام خواهد شد.

وی با قدردانی از اتاق اصناف به علت پیش قدم شدن در این زمینه، خاطر نشان کرد: با احداث این سایت میتوان علاوه بر بهره مندی در مواقع اضطراری، در مواقع عادی نیز جهت برپایی نمایشگاه و سایر برنامه ها نیز از آن استفاده نمود.