نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

مدیر فولاد : سال89 ، سال دگرگونی و پیشرفت مضاعف در توسعه و آبادانی بافق

مدیر فولاد : سال89 ، سال دگرگونی و پیشرفت مضاعف در توسعه و آبادانی بافق


مدیر فولاد : سال89 ، سال دگرگونی و پیشرفت مضاعف در توسعه و آبادانی بافق

مدیر طرح مجتمع فولاد بافق با توجه به نامگذاری سال 89 بنام سال همت و کار مضاعف گفت: انشاء ا... در سال89 شاهد دگرگونی و پیشرفت مضاعف در توسعه و آبادانی کشور وشهرستان بافق باشیم .

مهندس علیرضا شالبافی گفت: طرح فولاد بافق طبق مصوبات دولت محترم از ابتدای سال 87 شروع به فعالیت نمود که در حال حاضر پیشرفت فیزیکی واحد احیاء مستقیم در حدود 37درصد ، واحد فولاد سازی 3 درصد و همچنین واحدهای پشتیبانی جنبی 20درصد می باشد . وی در ادامه افزود : طبق برنامه ایکه در شرکت ملی فولاد ایران بعد از گرفتن 500 میلیارد تومان اوراق مشارکت طرح های هشتگانه صورت گرفته مقرر شد که از سال آینده حداکثر ماهانه 4درصد در واحد فولاد سازی پیشرفت فیزیکی داشته باشیم و در واحد احیاء مستقیم بین 5/1 تا 2 درصد پیشرفت فیزیکی نیز صورت پذیرد همچنین قبل از خرداد سال 89 از طرف سازمان توسعه و نو سازی معادن و صنایع معدنی مقرر شده مرحله دوم انتشار اوراق مشارکت به مبلغ 500 میلیارد تومان به فروش رسیده و نقدینگی لازم جهت 8 طرح استانی از جمله طرح فولاد بافق تامین گردد.

مهندس شالبافی در مورد مسائل زیر بنایی طرح گفت: مسائل زیر بنایی شامل آب ، گاز و برق با عنایت به پیگیریهای مدیران محترم ارشد وزارت صنایع و معادن وهمچنین مدیران استام و مسئولان شهرستان بافق مقرر گردید قبل از راه اندازی این پروژه موارد مذکور تامین گردد و انشاء با افتتاح و به بهره برداری رسیدن این پروژه شاهد برطرف شدن بخشی از مشکلات اشتغال جوانان محترم شهرستان بافق بوده و تحولی در سطح منطقه را شاهد باشیم .