نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

مراسم تحلیف اعضای شورای اسلامی روستاهای بخش مرکزی بافق برگزار شد

مراسم تحلیف اعضای شورای اسلامی روستاهای بخش مرکزی بافق برگزار شدبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ، به مناسبت هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان باهنر و رجایی مراسم سوگند و تحلیف اعضای شورای اسلامی روستاهای بخش مرکزی در محل بخشداری بافق برگزار شد.

بخشدار مرکزی بافق در این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از حضور اعضای شورای اسلامی در حماسه سیاسی و تشویق مردم در خلق این حماسه گفت: حضور حداکثری و پرشور روستائیان بخش مرکزی در انتخابات اخیر باعث پشتوانه و دلگرمی  شما می شود که  پاسخ اعتماد به این حرکت تلاش در رونق بخشیدن به روستا و خدمات دهی شایسته به مردم می باشد.

"سید ابراهیم حسینی"پس از قرائت سوگند نامه اعضای شورای اسلامی روستاهای بخش مرکزی بافق خاطر نشان کرد: اعضای شورا سعی کنند با تعامل و برنامه ریزی مناسب زمینه حماسه اقتصادی را رقم زده و با توجه به منویات مقام معظم رهبری و رعایت عدالت و انصاف پیشرفت و رونق روستا را مد نظر داشته باشند.

گفتنی است در مراسم تحلیف 80 نفر از اعضای شورای اسلامی روستاهای بخش مرکزی بافق ، با قرائت سوگند نامه متعهد به حفظ امانت و انجام هر چه بهتر وظایف و کوشا در خدمت رسانی به مردم و موظف به اجرای قانون اساسی و سایر قوانین و مقررات کشور را در چارچوب وظایف و اختیارات خود شدند.