نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

مراسم توديع و معارفه رييس جديد بنياد شهيد و امور ايثارگران شهرستان بافق برگزار شد.

مراسم توديع و معارفه رييس جديد بنياد شهيد و امور ايثارگران شهرستان بافق برگزار شد.


مراسم توديع و معارفه رييس جديد بنياد شهيد و امور ايثارگران شهرستان بافق برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري بافق، مراسم توديع و معارفه رييس جديد بنياد شهيد و امور ايثارگران بافق با حضور فرهنگ دوست، رئيس سازمان بنياد شهيد و امور ايثارگران استان يزد ، امام جمعه ، فرماندار و تني چند از مسئولان شهر و همچنين خانواده هاي معظم شاهد وايثارگر بافق در محل سالن همايش هلال احمر بافق برگزار شد.

"حجت الاسلام سليماني" در بخشي از سخنان خود بیان داشت، عزیزانی که ایثار گری کرده اند زحمات بسیار بسیار فراوانی کشیده اند و از افراد معمولی کسی نمی تواند بگوید که به اندازه ذره ای زحمات آنها را کشیده و یا کار آنها انجام داده است.

وی ادامه داد: خوبی کار شهدا این بود که همان لحظه ایثارشان پریدند و رفتند و بعد از آن نماندند که تکلیفی برای حفظ کردنش داشته باشند. نماینده ولی فقیه و امام جمعه بافق افزود: سختی کار ایثارگرانی که در حیات هستند این است که این زحمت را تا لحظه آخر به دوش بکشند تا ضایع نشود و این کار سختی است.

سليماني خدمت در بنیاد شهید و امور ایثارگران را به دلیل خدمت رسانی به خانواده شهدا و جانبازان و ایثارگران و آزادگان، مقدس برشمرد.

امام جمعه بافق رابطه خانواده شهدا با شهیدشان در زمان جنگ را رابطه ی عاشقانه عنوان کرد و گفت خدمت در بنیاد شهید و امور ایثارگران سعه صدر و تحمل می خواهد و قطعا کسانی که در خدمت خانواده شهدا و ایثارگران هستند در آخرت مورد شفاعت امام شهیدان(ره) قرار می گیرند.

مهدي فرهنگ دوست رئيس سازمان بنياد شهید و امور ایثار گران استان بنیاد شهید و امور ایثار گران را افض نهادها خواند و گفت: در چنین نهادی بایستی انسانهایی شایسته و افضل خدمتگزار باشند.

فرهنگ دوست،را از نیروهای خوب و با سابقه خدمت در بنیاد شهید و امور ایثار گران بافق و از نیروهای فرهنگی برشمرد و افزود، چون نگاه ما به مجموعه بنیاد شهید و امور ایثار گران، نگاهی فرهنگی است .

 

مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان ضمن قدر داني از زحمات فتوحي و فصيحي روساي سابق بنياد شهيد بافق گفت:حضور دهقانزاده در زیر چتر حمایت امام جمعه و کلیه مسئولین ادارات و نهادها و سازمانها، ان شاا... شرایط را برای ارایه خدمات مطلوب براي خانواده هاي شهدا و ايثارگران مهیا خواهد کرد.

گفتني است، در اين مراسم ضمن قدرداني از زحمات ، روساي اسبق بنياد شهيد و امور ايثارگران بافق، محمد رضا دهقانزاده به عنوان رييس جديد بنياد شهيد و امور ايثارگران بافق منصوب شد.