نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

مراسم توديع و معارفه رئيس دانشگاه پيام نور بافق

مراسم توديع و معارفه رئيس دانشگاه پيام نور بافق


مراسم توديع و معارفه رئيس دانشگاه پيام نور بافق

به گزارش روابط عمومي فرمانداري بافق در مراسم تودیع و معارفه رییس دانشگاه پیام‌نور مركز بافق که دوشنبه 1/9/89 در محل دانشگاه پيام نور بافق برگزار شد، "محسن زارع زاده" به عنوان رئيس جديد دانشگاه پيام نور بافق معرفي و از زحمات "داود شفيعي پور" رئيس سابق تقدير شد .

در اين مراسم كه رئيس دانشگاه پيام نور استان،‌امام جمعه، فرماندار و تني چند از مسئولين ، اساتيد و كارمندان حضور داشتند،كلانتري رئيس دانشگاه پيام نور استان گفت : بافق در زمینه علمی و دانشجویی بیش از يك هزار و سيصد دانشجوی در 19 رشته مشغول به تحصیل هستند كه با توجه به قابليت رشد و شكوفايي مي تواند برنامه هاي آينده و اجراي طرحهاي مفيد اعتبارات خوبي را جذب كند.

رئيس دانشگاه پيام نور استان خاطرنشان کرد: دانشگاه پیام‌نور در یک دوره به عنوان دانشگاهی خاص محسوب می‌شد اما اکنون مانند دیگر مراکز علمی و دانشگاه‌های دیگر استان است و متمایز بادیگر دانشگاه‌ها نیست.

كلانتري در مورد شفيعي پور رئيس سابق گفت : وي در دوران ریاست خود کارهای بسیار ارزشمندی برای توسعه دانشگاه پیام نور بافق انجام داده است.

امام جمعه بافق نيز در اين مراسم ضمن تقدير از فعاليتهاي رئيس سابق گفت: ديدگاه من در مورد دانشگاه و دانشجو اين است كه هر كجا دانشگاه وجود دارد دانشجو بايد از امكانات آن به نحو شايسته و مطلوب استفاده كند.

سيد جواد سليماني تقويت بنيه مذهبي و فرهنگي را در دانشگاه الزامي دانست و تصريح كرد: حضور يك نماينده ولي فقيه در دانشگاه پيام نور بافق الزامي است زيرا مي توان هم در امور ديني و فرهنگي و هم در امور تحصيل و مشاوره از آنان استفاده نمود.

وي گفت: رمز موفقيت مديران اين است كه با مجموعه خود همراه و همكاري لازم را بعمل آورند.

فرماندار بافق نيز در اين جلسه ضمن تبريك اعياد قربان و غدير  اظهار داشت: در دانشگاه پیام نور ۲ اولویت وجود دارد که کیفی کردن اقدامات این دانشگاه یکی از این اولویت‌هاست.

خواجه اي ادامه داد: نکته مهم‌تری که در این میان وجود دارد بحث فرهنگی است که دومین اولویت در دانشگاه پیام نور است. مجموعه بزرگی از دانشجویان در دانشگاه پیام نور گردهم آمده‌اند، بنابراین کار فرهنگی باید در اولویت قرار بگیرد. لازم است برای جوانان در این سن برنامه‌های فرهنگی گسترده‌ای داشته باشیم.

وي خاطرنشان کرد: باید در زمینه فرهنگی اقدامات گسترده‌ای در دانشگاه پیام نور بافق صورت بگیرد تا دانشجویان به نسبت حضور در کلاس درس، مسائل فرهنگی را نیز فرا بگیرند.