نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

مراسم تودیع و معارفه فرماندار شهرستان بافق برگزار شد .

مراسم تودیع و معارفه فرماندار شهرستان بافق برگزار شد .


مراسم تودیع و معارفه فرماندار شهرستان بافق برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق  ،غلامحسين دشتي در مراسم تودیع و معارفه فرماندار بافق که چهارشنبه در سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد بافق برگزار شد، تبريك سالروز فرارسيدن ماه مبارک رمضان به قابليت‌ها و ظرفيت‌هاي شهرستان بافق اشاره کرد و اظهار داشت :وجود شاخصه های فرهنگی و معنوی دراین شهرستان رسالت بزرگی را بردوش مسئولین شهرستان قرارداده است.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار يزد افزود: ولایتمداری ، ارادت به اهل بیت (ع ) و درصحنه بودن از ویژگیهای مردم شهرستان بافق است که باید قدر آن را به خوبی دانست

وی ضروت توجه به اشتغال در بافق را یادآور شد و تصریح کرد: با توجه به ظرفیت بالای بخش صنعت در بافق باید مسئولین به گونه ای برنامه ریزی کنند که این امر به خوبی تحقق یابد.

دشتی با تاکید بر ضرورت انجام مصوبات سفر سوم  در شهرستان بافق گفت: با پیگیری  اجرای این مصوبات   چهره متفاوتی ازاین شهرستان به زودی خواهیم دید

معاون استاندار همچنین به ضرورت حل مشکلات جوانان بافقی تاکید کرد و افزود : ارتباط با جوانان و حل مشکلات آنان  باید در دستور کارمسئولین بویژه فرمانداری قرار گیرد.

امام جمعه بافق  نيز در اين مراسم  با تاکید بر حفظ وحدت و تعامل بیشر دستگاهها خدمت رسانی به مردم در نظام جمهوری اسلامی را امری مقدس برشمرد و گفت: زمينه خدمت درشهرستان  فراهم شده است و مسئولین باید از این فرصت به خوبی استفاده کنند.

حجت الاسلام سید جواد سلیمانی خاطر نشان کرد: امروز زير ساختهاي عمراني و توسعه در استان مهیا میباشد که این به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

وي تصريح كرد:حضور چشمگير مردم درصحنه هاي انقلاب بويژه حضور و جانفشاني هاي جوانان در دوران دفاع مقدس به عنوان برگ زريني از خاطرات بافق ثبت شده است.

امام جمعه بافق اضافه كرد: امروز مردم بافق و مسئولین درکنارهم با وحدت و یکپارچگی در عمران و آبادانی شهر می کوشند تا جبران کمبود ها انجام شود.

 

 

 

فرماندار سابق بافق هم در این مراسم گفت :در نظام مقدس جمهوری اسلامی خدمت یک امر مقدسی است که هر از گاهی بر دوش افرادی قرار می گیرد و باید به این موضوع افتخار کرد. ذبیح الله خواجه ای  افزود: روحیه عدالت محوری مهمتری شاخصه خدمت رسانی دراین نظام است .

در ادامه فرماندار جديد بافق با تجليل از مقام شامخ شهدا ، امام شهدا و ايثارگران گفت:همه باید با تعامل و همدلی دست در دست هم دهیم و برای توسعه شهرمان آماده خدمت رسانی باشیم .

ندافیان بیان کرد: اعتقاد من این است که مدیر باید پاسخ گو باشد و برای رفع مشکلات مردم از نزدیک با آنها روبه رو شود و مشکلات مردم را به طریق ممکن حل کند  و اگر قابل حل نبود حتی الامکان به حرفشان گوش دهد.

حسین ندافیان  با اشاره به  تحقق منويات رهبر معظم انقلاب و پيگيري و اجراي مصوبات سفرهاي استاني هيات دولت ،تكميل و ادامه طرحهاي نيمه تمام را از برنامه كاري خود بيان كرد.

وی از فرماندار به عنوان نماینده عالی دولت در منطقه یاد کرد و گفت: فرماندار مسئولیت اجرای سیاستهای عمومی کشور در ارتباط با وزرتخانه ها و موسسات دولتی را برعهده دارد و برای اجرای آن احتیاج به ایجاد یک فضا با تفاهم و همدلی و آماده کردن بستر برای مشارکت عمومی همراه با ایجاد حفظ نظم وامنیت .

ندافیان رشد و توسعه و پیشرفت هر منطقه را عزم جدی مردم و مسئولین خواند و گفت: قطعا اگر بین مردم و مسئولین ارتباط منطقی و اصولی باشد رسیدن به هدف آسانتر خواهد بود و با اعتماد سازی مردم نسبت به مسئولین این هدف دست یافتنی است .

فرماندار جدید بافق با اشاره به اصل 44 قانون اساسی و کوچک شدن بدنه دولت خواستار جذب سرمایه گذار در تمام زمینه ها شد و خاطر نشان کرد: با توجه به پتانسیل های و زیر ساختهای آماده در بافق برای توسعه همه جانبه شهرستان نیاز مبرم به جذب سرمایه گذار در زمینه های معدن ، راه آهن ، کشاورزی و گردشگری و... داریم که این را می طلبد در سال جهاد اقتصادی برای توسعه همه جانبه شهرستان تلاشی مضاعف برای آینده ای روشن و شهرستانی آباد بکار بندیم.

حسین ندافیان در پایان با اشاره به عدم اجرای بعضی از مصوبات ، پروژه ها و برنامه های دولت در بعضی از نقاط کشور را نبود نظارت کافی و مستمر دانست و گفت: در اجرای برنامه های دولت و پروژ های در دست اقدام نظارت فرمانداری و دیگر دستگاههای ناظر سرعت دهنده در کار بوده و به بسیاری از سوالات و نارضایتی های مردم پاسخ داده خواهد شد .

 پایان بخش سخنان ندافیان یک بیت از شاعر دل سوخته دیارش وحشی بافقی بود :

الهی به راه این امید پیچ در پیچ                  مرا لطف تو می باید دگر هیچ

در پایان این مراسم از زحمات ذبیح ا... خواجه ای فرماندار پیشین تقدیر و حسین ندافیان به عنوان فرماندار جدید شهرستان بافق معرفی شد.