نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

مراسم شبی با خاطرات انقلاب اسلامی در بافق برگزار شد

مراسم شبی با خاطرات انقلاب اسلامی در بافق برگزار شدراسم شبی با خاطرات انقلاب اسلامی با حضور امام جمعه ، مردم شهید پرور و برخی از مسئولین بافق در رواق اقامه نماز جماعت آستان امامزاده عبدالله (ع) این شهرستان برگزار شد.

در طی این مراسم ، ۱۰ تن از افرادی که زمان انقلاب را درک نموده و خاطراتش را به یاد داشتند ؛ برای حاضرین از لحظات شیرین آن دوره گفتند.

سید ابوتراب ضیایی در این مراسم به بیان خاطرات دوران انقلاب پرداخت و گفت :بنده با ارتباطی که با بیت آیت الله شهید صدوقی داشتم ، معمولا هفته ای یک بار خدمت ایشان مشرف می شدم تا اطلاعیه ها را از ایشان دریافت کرده و جهت تکثیر به شهرستان بافق بیاورم.

سوم شعبان سال ۱۳۵۷ در حالی که تقریباً ۲۴ سال داشتم ، خدمت ایشان رسیدم و از ایشان خواستم به بافق بیایند که هم وعده شدیم تا نیمه شعبان همان سال ، حاج آقا تشریف بیاورند بافق

مردم بافق ماشین حامل شهید صدوقی را بر روی دست بلند کردند

رئیس شورای اسلامی شهرستان بافق با اشاره به ورود آیت الله شهید صدوقی به بافق گفت: ایشان به همراه یک مینی بوس به شهرستان بافق آمدند و مردم با حالتی یکپارچه هیجان ، به استقبال رفتند که فراموش نمی کنم از ابتدای خیابان مسجد جامع به خاطر علاقه وافر ، ماشین حامل ایشان را از زمین بلند کرده و تا محل مسجد جامع ایشان را بدین نحو مشایعت کردند.

گفتنی است مراسم شبی با خاطرات انقلاب اسلامی به همت پایگاه مقاومت نبی اکرم (ص) بافق برگزار شد.

   

منبع : بافق نیوز