نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

مراسم صبحگاه پلیس بافق برگزار شد

مراسم صبحگاه پلیس بافق برگزار شدبه گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق؛ سرهنگ "محمد کمالی" فرمانده انتظامی شهرستان بافق در دومین روز از هفته ناجا در مراسم صبحگاه پلیس شهرستان گفت: نیروی انتظامی با الهام از آموزه های اسلام ناب محمدی و سیره حسینی و رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) با برنامه ریزی و ساماندهی و کنترل، وظایف محوله را با ایثار و از خودگذشتگی و جلب مشارکت اقشار مختلف مردمی انجام داده و امنیت پایدار را در شرایطی فراهم نمود که دشمن قصد دارد با توطئه های خود اسلام و انقلاب را نابود کند.

وی با برشمردن عملکرد پلیس شهرستان در سالجاری گفت: ماموران انتظامی شهرستان در سالجاری ضمن پوشش انتظامی مراسم های مختلف با کشف سرقتها و دستگیری ۳۹ نفر سارق و کشف ۶ میلیارد ریال کالای قاچاق و بازدید از صنوف مختلف، ماموریت های خود را به نحو احسن انجام دادند.

حجت الاسلام " محمد حسنی" رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی شهرستان بافق نیز ضمن تسلیت ایام شهادت امام زین العابدین، شهر خوب را شهری دانست که امنیت در آن برقرار باشد که در چنین شهری رزق و روزی فراوان می شود ولی اگر کفران نعمت شود خوف و گرسنگی بر آن شهر حکم می شود.

وی افزود: قرآن، امنیت را در پرتو این میداند که هرچه افراد با تقواتر باشند امنیت آنها مطلوبتر است و سلب امنیت را بزرگتر از قتل دانست که عذاب عظیمی بر افرادی که امنیت را مخدوش می کنند بوجود می آید.

حجت الاسلام حسنی ادامه داد: وظیفه نیروی انتظامی حفظ امنیت است و ایجاد امنیت به عهده همه دستگاه ها و نهاد ها می باشد که باید با همکاری یکدیگر در ایجاد امنیت پایدار تلاش کنند و در دوره کنونی که دشمن قصد دارد با نقشه ها و توطئه های خود امنیت را از ایران و انقلاب و اسلام حذف کند باید تلاش کنیم تا با موفقیت از این گردنه ها عبور کنیم.

وی در پایان با اشاره به اینکه حفظ نظام و انقلاب از واجبات است، تصریح کرد: هر فردی که در راستای حفظ نظام قلم بزند و قدم بردارد در لشکر اسلام است.

حجت الاسلام والمسلمین " سید جواد سلیمانی" امام جمعه بافق نیز ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی گفت: در فرهنگ دینی در مورد شما سربازان نظام آمده است که زیبایی شهر و کشور به برکت وجود شماست که اگر امنیت در شهر و کشور باشد همه چرخهای اقتصادی، فرهنگی و غیره می چرخد و در پرتو شماست که امنیت ایجاد می شود.

وی در پایان گفت: شما با تلاش و همت خود توانسته اید امنیت را در این شهر به ارمغان بیاورید که از خدمات همه شما تقدیر و تشکر می شود.

" محمد زاده رحمانی" فرماندار بافق نیز با اشاره به برقراری نظم و امنیت شهر، گفت: امنیت وجوه مختلفی دارد مثل امنیت خانواده، امنیت ملی، امنیت اجتماعی، امنیت روانی که علیرغم اینکه دشمن در عرصه بین الملل تلاش می شود تا سایر وجوهات امنیت را تحت الشعاع قرار دهند ولی تاکنون نتیجه ای حاصل نشده است و در این زمینه موفق نشده است که امیدواریم شما همچنان با عزت و اقتدار به راه حود ادامه دهید.

گفتنی است، در حاشیه این مراسم از کارکنان ساعی، بازنشستگان، پلیس های افتخاری، برندگان مسابقات ورزشی و اعضای شورای معتمد پلیس با اهداء جوایزی تقدیر و تشکر شد  و همچنین اجرای روه سرود دانش آموزی از دیگر برنامه های این مراسم بود.