نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

مردم آمدند / استكبار سيلي سختي خورد

مردم آمدند / استكبار سيلي سختي خورد


فرماندار بافق :


  فرماندار بافق گفت : مردم بافق با حضور خود در پاي صندوق هاي راي به دعوت رهبر انقلاب را لبيك گفتند و سيلي سختي به استكبار زدند.

به گزارش كميته تبليغات و اطلاع رساني انتخابات بافق" حسین ندافیان  با بیان اینکه روند اخذ رای همچنان با حضور گسترده مردم ادامه دارد تصریح کرد: با سرکشی های متناوب که از سطح شهر داشتیم، حضور مردم در این دوره کم نظیر بوده و همچنان صفوف فشرده شرکت کنندگان مقابل شعب اخذ رای مشاهده می شود.
فرماندار بافق افزود :همانگونه که انقلاب اسلامی الگوی خیزش ملتهای به پا خاسته کشورهای جهان شده است، همچنین برگزاری انتخابات ایران هم درجهان الهام بخش خواهد شد و استقلال وآزادی و دموکراسی رانیز به آنها خواهد آموخت
وي  نحوه  برگزاري انتخابات  و حضور چشمگیر مردم شهرستان بافق را در انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی بسیار خوب توصیف کرد و افزود : مردم ولایتمدار بافق در تمام صحنه های انقلاب مطیع فرمان امام راحل و رهبر فرزانه انقلاب بوده و این بار نیز تحت رهنمودهای خرد مندانه رهبر معظم انقلاب در این آزمون بزرگ نیز سربلند بیرون خواهند آمد.
ندافيان با اشاره به حضور حداكثري مردم در انتخابات خاطر نشان کرد : با تجربه ای که از برگزاری انتخابات قبلی وجود دارد تمام تمهیدات برای رفع کمبودهای احتمالی اندیشیده شده است.
فرمانداربافق گفت: علیرغم حضور گسترده مردم در انتخابات مجلس نهم، با تدابیر وپیش بینی های انجام شده کمبود تعرفه نخواهیم داشت.
وي  برگزاری انتخابات شهری و روستایی بافق را آرم و سالم خواند وگفت : تا این لحظه هیچگونه تنش ، نا آرامی و مشکلی از هیچ یک از حوزه های اخذ رای گزارش نشده است.
فرماندار بافق  یاد آور شد : چنانچه روند برگزاری انتخابات کماکان پرشور و با حضور گسترده مردم همراه باشد یقینا زمان انتخابات ، 2 ساعت تمدید خواهد شد و تا ساعت 10 شب ادامه خواهد داشت.
وي  خاطر نشان کرد: برخورد عوامل اجرایی انتخابات با مردم به قدری خوب و عاطفی است که هر رای دهنده ای پس از دادن رای، با چهره ای بشاش و خندان حوزه اخذ رای را ترک می کند .
ندافيان افزود : با عتقادی که مردم بافق به اسلام ونظام مقدس جمهوری اسلامی دارند پیش بینی می شود بیش از 85 درصد واجدین شرایط، در انتخابات امروز شرکت کنند.
وي  بافق یاد آور شد: یکی از صحنه های زیبا وبا شکوه انتخابات امروز، حضور پر شور و با نشاط رای اولی ها بود که با اشتیاق فراوان به پای صندوقهای رای آمده بودند تا برای اولین بار انتخابات را تجربه کنند.
ندافیان اضافه کرد: مردم این شهرستان وسایر هم وطنان، در جای جای میهن اسلامی، شرکت درانتخابات را یک وظیفه الهی می دانند و مایلند از صبح زود با ایستادن در صف انتخابات رای خود را به صندوق بیندازند و هرچه زود تر تکلیف و دِین خویش را به اسلام وانقلاب اسلامی ادا کنند.
فرماندار بافق همچنین با اشاره به تبلیغات شوم دشمن در کمرنگ کردن حضور مردم و مخدوش جلوه دادن انتخابات تصریح کرد:ملت غیور و وطن پرست ایران اسلامی هرگزفریبِ یاوه گویی های دشمنان را نخورده و این بار نیز ثابت خواهد کرد در خط رهبری حرکت می کند وبرای اعتلا وتقویتِ  جایگاه نظام درعرصه داخلی و بین المللی از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.
گروه خبري : اصغر عسكري/محمد علي عبداللهي