نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

مردم بافق در 22 بهمن وفاداری خود به نظام را ثابت خواهند كرد.

مردم بافق در 22 بهمن وفاداری خود به نظام را ثابت خواهند كرد.


فرماندار بافق:

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق، "حسین ندافیان" در نشست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بافق با گرامیداشت ایام الله دهه فجر و سی و سومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران اظهار داشت: امسال نیز مراسم راهپیمایی 22 بهمن مثل همیشه باشکوه و عظمت خاصی در بافق برگزار خواهد شد.

 

 

وی با اشاره به تقارن سی و سومین بهار انقلاب را با اعیاد و هفته وحدت و میلاد رسول مکرم اسلام افزود: حضور گسترده مردم در راهپیمایی فرصت را از دشمنان نظام گرفته و آینده نظام را تضمین می‌کند.

 

 

فرماندار بافق با اشاره به فراهم شدن همه تمهیدات لازم برای برگزاری مراسم 22 بهمن در بافق عنوان کرد: مردمی که در صحنه‌های مختلف پس از انقلاب سنگ تمام گذاشته‌اند، 22 بهمن امسال را نیز باشکوه‌تر از هر سال برگزار خواهند کرد.

وی خاطرنشان کرد: مردم با حضور پرشور و گسترده در راهپیمایی 22 بهمن عزم و اراده خود در حراست از آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب و ایستادگی و پایداری در برابر دشمنان و قدرت‌های زورگو و سلطه‌گر به نمایش می‌گذارند.

ندافیان یادآور شد: حضور حداکثری مردم در این رویداد بزرگ تاریخی ضمن محکوم کردن برخی از حرکت‌هایی که دشمنان در ماه‌های اخیر آغاز کرده‌اند، به خدمات و دستاوردهای نظام ارج خواهد گذاشت و موجب یأس و شکست دشمن در تبلیغات شومش می‌شود.

فرماندار بافق از اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی در مسیر راهپیمایی خبر داد و افزود: برگزاری ایستگاه نقاشی گروهی دانش‌آموزان و نونهالان مراکز آموزشی و کانون‌های فکری و پرورشی، برگزاری مسابقه عفاف و حجاب در طول مسیر، اجرای همسرایی دانش‌آموزان، برپایی ایستگاه صلواتی، اجرای برنامه‌های فرهنگی هنری و ... را از مهم‌ترین برنامه‌های مراسم راهپیمایی 22 بهمن در بافق برشمرد.

به گزارش فارس، راهپیمایی روز 22 بهمن در بافق از ساعت 10 صبح از محل بسیج واقع در بلوار حضرت امام خمینی (ره) با حضور پرشکوه مردم آغاز می‌شود و در محل مسجد جامع با قرائت قطعنامه و نماز جماعت ظهر ختم خواهد شد.

همچنین مراسم راهپیمایی با شکوه 22 بهمن در بسیاری از روستاهای بخش مرکزی شهرستان بافق نیز با اجرای برنامه‌های فرهنگی برگزار خواهد شد.

نهادها، تشکل‌ها، سازمان‌ها و ادارات شهرستان بافق ضمن بزرگداشت سی و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، آمادگی خود را برای شرکت در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن اعلام کردند.

تشکل‌های دانشجویی دانشگاه‌های بافق، بسیج هنرمندان، کمیته دانش‌آموزی دهه فجر انقلاب اسلامی، حوزه‌های علمیه، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، تبلیغات اسلامی، اوقاف، راه و ترابری، سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران، جهاد کشاورزی، شهرداری، جامعه ورزشکاران و ... از جمله نهادهایی هستند که برای حضور در راهپیمایی روز 22 بهمن اعلام آمادگی کردند.