نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

مردم در راهپیمایی روز قدس سنگ تمام گذاشتند/ دشمنان باز هم رسوا شدند

مردم در راهپیمایی روز قدس سنگ تمام گذاشتند/ دشمنان باز هم رسوا شدند


حجت الاسلام سلیمانی:

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق حجت الاسلام سید جواد سلیمانی در خطبه های این هفته نمازجمعه بافق ضمن قدردانی از حضور پر شور مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس، ابتکار عمل امام راحل در نامگذاری آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان به عنوان روز قدس را ستود و اظهار داشت: آرمان انقلاب اسلامی ایران حمایت از مردم ستمدیده و مسلمان فلسطین است و دولت و ملت ما همواره ثابت کرده اند که در راه آزادی قدس شریف از هیچ کوششی دریخ نخواهد کرد.

وی با اشاره به تحولات اخیر کشورهای اسلامی افزود: گرامیداشت این روز بزرگ و همزمانی آن با بیداری اسلامی در منطقه، پایه‌ های استکبار جهانی و در رأس آنان آمریکا و اسراییل را سست و لرزان خواهد کرد.

سلیمانی عنوان کرد: حضور پر شور ملت شریف ایران در راهپیمایی روز جهانی قدس که نمادی از اعلام همبستگی مسلمانان جهان با مردم نستوه و مقاوم فلسطین به شمار می‌رود، پاسخی قاطع به شیطنت‌های رژیم اشغالگر قدس و مدعیان دروغین دموکراسی و حقوق بشر است و نشان خواهد داد که آرمان آزادی قدس شریف و فلسطین عزیز، هرگز فراموش نخواهد شد.

سلیمانی همچنین با بیان اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در منطقه تصریح کرد: امروز به برکت انقلاب و رهنمودهای مقام معظم رهبری ، ایران به کشوری توانمند در منطقه تبدیل شده است که قدرت ما یک قدرت فرامنطقه ای است.

امام جمعه بافق همچنین با اشاره به بی اثر بودن تحریم های دنیای غرب علیه ایران بیان داشت: این تحریم ها گذارا است و مردم ما با مقاومت و ایستادگی در برابر این مشکلات با برنامه ریزی مناسب مسولان از این دوران نیز عبور خواهند کرد.

عبداللهی