نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

مسئولان ادارات موظفند قانون طرح تکریم ارباب رجوع را رعایت کنند

مسئولان ادارات موظفند قانون طرح تکریم ارباب رجوع را رعایت کنند


معاون فرماندار بافق در جلسه شورای اداری بافق :

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ، علیرضا صمدی در جلسه شورای اداری بافق بر ضرورت پیگیری اجرای طرح‌های مصوب شده مربوط به دستگاه‌های شهرستان تاکید کرد و اظهار داشت: با توجه به زمان باقی مانده به اجرای طرح‌ها و جذب اعتبارات پروژه‌های مصوب شده برای شهرستان، تلاش دستگاه‌ها برای اجرایی شدن این مصوبات لازم و در واقع احترام به خواسته‌های شهروندان است.

وی با اشاره به جذب به موقع اعتبارات عمرانی، توسعه آبادانی و استفاده بهینه از نتایج آن افزود: تسریع در انجام پروژه‌های عمرانی مصوب شده در کمیته برنامه‌ریزی شهرستان جزو خواسته‌های بحق مردم است که اگر برآورده شوند، رضایتمندی مردم را به همراه خواهد داشت.
معاون فرماندار بافق با تاکید بر تکریم ارباب رجوع در ادارات شهرستان بافق خاطرنشان کرد: مسئولان ادارات و نهادها باید با اجرای صحیح قانون و احترام به حقوق مردم، انتظارات شهروندان را که همان اجرای قانون است جامعه عمل بپوشانند و زمینه امیدواری در جامعه را افزایش دهند.
صمدی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به نزدیک بودن نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ادامه داد: برنامه‌ریزی لازم در راستای ایجاد نظم و امنیت، اطلاع‌رسانی، بسترسازی حضور حداکثری مردم، آموزش و همکاری مجریان به عنوان اقدامات اولیه لازم و ضروری است.
وی حضور حداکثری و مشارکت آگاهانه مردم در صحنه انتخابات را از اهداف نظام عنوان کرد و بیان داشت: مشارکت سیاسی مردم در تصمیم‏گیری‏ها و ایجاد همدلی بین توده‏های مردمی ضرورتی است .

صمدی یادآور شد: در شرایط کنونی که کشور مورد هجوم تبلیغات وسیع دشمن قرار گرفته، توجه به  حضور سیاسی مردم با ایجاد همدلی و وحدت از سوی مسئولان و نهادها ضروری است.

معاون فرماندار بافق در ادامه سخنان خود با اشاره به حماسه 9 دی تصریح کرد: این حماسه در طول سه دهه از انقلاب اسلامی بی‌نظیر بود، چرا که در این روز مردم با حضور آگاهانه خود  بصیرت، عزت دینی و انقلابی خود را به نمایش گذاشتند.

صمدی به اهداف دشمنان نظام در فتنه 88 اشاره کرد و متذکر شد: براندازی نظام و دشمنی با ولایت‌فقیه از مهم‌ترین اهداف فتنه‌گران بود که با برکت بصیرت و حضور آگاهانه مردم و تبعیت محض از ولایت‌فقیه این دسیسه دشمنان نیز نقش برآب شد.

وی حرکت خود جوش و  مردمی در روز 9 دی را موجب تعمیق پیوند میان امت و ولایت جاودانه ماندن نظام و انقلاب عنوان کرد.
گرامیداشت 12 دی‌ماه سالروز سفر ماندگار رهبر فرزانه  انقلاب  به یزد، اعلام احداث دکل گیرنده دیجیتال در بافق، اعلام آماده بودن گمرک بافق برای افتتاح، درخواست همکاری مردم برای تسریع در اجرای پروژه گاز شهری، اطلاع‌رسانی در زمینه ابلاغ قانون جدید راهنمایی و رانندگی و... از موضوعاتی بود که معاون فرماندار بافق در این جلسه به تشریح آنها پرداخت.