نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

مسئولین برای رفع مشکلات محرومین تلاش کنند

مسئولین برای رفع مشکلات محرومین تلاش کنندبه گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق؛ محمد زاده رحمانی در نشست شورای سیاستگذاری و راهبردی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بافق که با حضور امام جمعه و مسوولین شهرستان در محل سالن اجلاس آیت الله شیخ محمد تقی بافقی فرمانداری برگزار شد اظهار داشت: بازدید از منازل محرومین و شناسایی فرزندان با استعداد آنان سرلوحه کار مسوولین قرار گیرد.

وی افزود: در این ایام بهترین برنامه سرکشی از منازل محرومین است.

فرماندار بافق با بیان اینکه نعمت مردمداری شامل همه نمی شود عنوان کرد: با کمک شرکت های مشغول بکار در شهرستان برای برطرف کردن مشکلات قشر مستمند جامعه تلاش کنیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه ادارات در دهه فجر تمامی فعالیت های خود را مستندسازی نمایند تصریح کرد: به معنای واقعی کلمه کشور به کارگاه سازندگی تبدیل شده است.

زاده رحمانی با بیان اینکه دولت خود را موظف به رفع نیازهای مردم جامعه می داند خاطر نشان کرد:  در مبحث آبررسانی، گازرسانی و درمان اقدامات قابل توجه ای صورت گرفته است.

فرماندار بافق با اشاره به اینکه برای اجرا طرح گازرسانی در سال گذشته به منطقه سبزدشت برای هر علمک در ۱۷ روستا ۹۶ میلیون هزینه شده است گفت: کشور بر مبنای عقلانی در راستای ایجاد رفاه و آسایش مردم می کوشد.

وی به موضوع توسعه اینترنت نیز اشاره ای کرد و افزود: آخرین نسل اینترنت که سرعت و کیفیت آن با پایتخت کشور برابری می کند در بافق راه اندازی شده است.

زاده رحمانی با اشاره به اینکه در حال حاضر تمام روستاها با سکنه کم نیز از نعمت برق برخوردار هستند بیان کرد:اعزام بیماران با بالگرد و اورژانس هوایی هزینه ی بالایی را دارد اما با توجه به وضعیت کنونی کشور این مبحث در حال انجام است.