نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

مسئول حراست فرمانداری بافق معرفی شد

مسئول حراست فرمانداری بافق معرفی شد


با حضور معاون اداره کل حراست استانداری

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ، در مراسمی که با حضور فرماندار ، معاون فرماندار و معاون اداره کل حراست استانداری یزد و جمعی از کارشناسان استانداری و فرمانداری حضور داشتند ، "مجید جعفری سیریزی" به سمت مسئول حراست فرمانداری بافق منصوب شد .

فرماندار بافق در آغاز مراسم ضمن گرامیداشت هفته بسیج ، وظیفه حراست را بسیار مهم و خطیر عنوان کرد و افزود: وظایف مهمی که بر عهده حراست قرار دارد از جمله صیانت از پرسنل و اسناد همچنین محیط کار است که از جایگاه با اهمیتی  برخوردار است.

"مهدی خاوری" در ادامه ضمن تشکر از خدمات ارزنده محمدعلی طلابی براي "مجید جعفری" به عنوان مسئول حراست فرمانداري آرزوي موفقيت کرد. 

معاون اداره کل حراست استانداری یزد در این مراسم ضمن گرامیداشت هفته بسیج ، مسئول حراست در هر سازمان را مشاور امین آن دستگاه دانست و گفت: انجام کامل وظایف حراست در هر سازمان به این موضوع بازمی گردد که کارکنان آن مجموعه، حراست را امین خود بدانند و مسئول حراست نیز این امانت را به خوبی حفظ نماید.

"رضا زارع" در خصوص وظيفه اصلي حراست تصريح كرد: وظيفه اصلي حراست جذب افراد و حفظ نظام است اهميت و نگه داشتن حرمت افراد از نگه داشتن حرمت خون آنها بيشتر است.

در پايان اين جلسه حكم "مجید جعفری سیریزی" توسط معاون حراست استانداري به ايشان ابلاغ و از خدمات چند ساله محمد علی طلابی تقدير وتشكر شد.