نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

مسکن مهر بافق و وام ۲۰۰ میلیون ریالی

مسکن مهر بافق و وام ۲۰۰ میلیون ریالی


رئيس اداره مسكن و شهرسازي بافق

رئیس اداره مسکن و شهرسازی بافق اظهارداشت: طرح مسکن مهر شهرستان بافق در قالب ۲۲ بلوک شامل پنج بلوک۴طبقه و هفده بلوک ۳ طبقه در حال اجرا است که هرواحد ۸۳ مترزیربنای مفید دارد که با پارگینگ و مشاعات۱۲۰مترمربع و واحدهای بدون پارکینگ با مشاعات۱۰۰مترمربع مساحت دارد.

سیدمهدی ضیائی گفت: در طرح مسکن مهر بافق در مجموع تعداد سیصدو دوازده واحد به اعضاء شرکت تعاونی مسکن مهرکویربافق وکارخانجات لوکوموتیو راه آهن بافق واگذار می شود که به هر واحد۲۲۰میلیون ریال وام  تخصیص یافته است که ۱۰میلیون ریال  آن جهت آماده سازی و مابقی برای احداث ساختمان اختصاص داده شده است.

رئیس اداره مسکن و شهرسازی بافق، آمار ثبت نام متقاضان انفرادی دریافت وام مسکن مهر را نیز از ابتدای سال ۸۹ تا کنون۲۲۶ نفر اعلام کرد و ادامه داد از این تعداد۱۷۷ نفر متقاضی تاکنون موفق به دریافت تسهیلات ۲۰۰ میلیون ریالی گردیده اند.وی افزود، از این تعداد۵۲نفر از ابتدای سال ۹۰ و مابقی در سال گذشته وام ذکر شده را دریافت کرده اند.

وی اضافه کرد: سوای طرح فوق تعداد۲۴ واحد نیزتوسط بنیادمسکن انقلاب اسلامی درحال احداث است  که وام ۲۰۰ میلیون ریالی به ازای هر واحد تخصیص داده شده است.

ضیائی خاطرنشان کرد: جهت آماده سازی واحدهای ویلایی دوطبقه(۱۰۲واحدی فاز دو مسکن مهر) نیز مجموعا مبلغ یک میلیارد ریال تخصیص داده شده است.

وی افزود: تعداد۴۰ واحد نیزبرای اداره بهزیستی در قالب نهضت خانه سازی معلولین در جریان اخذ وام مسکن می باشد.

رئیس اداره مسکن و شهرسازی بافق در انتها گفت: سعی داریم با هماهنگی دستگاههای مرتبط و شرکت های تعاونی(کارفرما) واگذاری تعدادی از واحدهای مسکن مهر شهرستان بافق تا اوایل سال آتی به متقاضیان صورت پذیرد.