نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

مشارکت 65 درصدی بافقی‌ها در انتخابات

مشارکت 65 درصدی بافقی‌ها در انتخابات


فرماندار بافق قدردانی کرد
حسین ندافیان  اظهار داشت: شعور سیاسی و اجتماعی مردم هوشیار و با بصیرت شهرستان بافق به منصه ظهور رسید و بار دیگر مردم با پاسخ به دعوت مقتدایشان، رهبر بزرگوار انقلاب، مشتی محکم بر دهان یاوه‌گویان استکبار زدند.

وی افزود: مردم خون‌گرم و انقلابی شهرستان بافق که همیشه در حوادث سرنوشت‌ساز مشارکتی آگاهانه و گسترده داشتند، امروز نیز به برکت الطاف الهی و غیرت و همت مردان و زنان این خطه، برگ زرین دیگری بر افتخارات این شهرستان افزودند.

وی افزود: زیباترین تشکر از مردم فهیم و بصیر ایران اسلامی خدمت صادقانه و بی‌منت در راستای تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

ندافیان با تقدیر از حضور حماسی مردم شریف و بزرگوار شهرستان بافق در صحنه بزرگ مرحله دوم انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: شعور سیاسی و اجتماعی مردم هوشیار و با بصیرت شهرستان بافق به منصه ظهور رسید و بار دیگر مردم با پاسخ به دعوت مقتدایشان، رهبر بزرگوار انقلاب، مشتی محکم بر دهان یاوه‌گویان استکبار زدند.

ندافیان خاطرنشان کرد: مردم ولایی و وفادار بافق بار دیگر ثابت کردند که با اتحاد و یکپارچگی، راه استقلال و آزادى از چنبره‌ سلطه‌ بیگانگان را که درس بزرگ اسلام است را تا نقطه‌ مطلوب می‌پیمایند.

وی با اشاره به تبلیغات وسیع دشمنان اسلام و نظام گفت: ایران اسلامی چشم امید جهان اسلام است و اکنون چشم‌های تمام بشریت و جهان اسلام به انتخابات ایران اسلامی است که با مردم با ایجاد حماسه‌ای دیگر این انتظار را برآورده کردند.

فرماندار بافق افزود: مردم خون‌گرم و انقلابی شهرستان بافق که همیشه در حوادث سرنوشت‌ساز مشارکتی آگاهانه و گسترده داشتند، امروز نیز به برکت الطاف الهی و غیرت و همت مردان و زنان این خطه، برگ زرین دیگری بر افتخارات این شهرستان افزودند.

ندافیان بیان کرد: پاسخ این همه شور و شعور جز خدمت صادقانه و بدون منت چیز دیگری نمی‌تواند باشد که امیدواریم در این راستا با توفیق الهی بتوانیم گامی هر چند کوچک برداریم.

وی افزود: حضور 65 درصدی مردم شهرستان بافق نشان از پیوند هم‌دلی و اتحاد و تجدید میثاق با آرمان‌های والای انقلاب اسلامی به ویژه ادای احترام و ارادت به خون شهدای عزیزمان است.

فرماندار بافق از همه عوامل اجرایی و دست‌اندرکاران برگزاری پنجمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان بافق تقدیر و تشکر کرد.

وی یادآور شد: مردم شهرستان بافق در مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی بیش از 13 هزار و 700 برگه رأی را به صورت مکانیزه در صندوق‌های اخذ رأی ریختند.