نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

مشارکت 90 درصد بافقی‌ها در انتخابات

مشارکت 90 درصد بافقی‌ها در انتخابات


فرماندار بافق:

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات بافق ، "مهدی خاوری" حضور چشمگیر مردم شهرستان بافق در انتخابات را بسیار خوب توصیف کرد و اظهار داشت: مردم ولایتمدار بافق در تمام صحنه‌های انقلاب مطیع فرمان امام راحل و رهبر فرزانه انقلاب بوده‌اند و این بار نیز با رهنمودهای خردمندانه رهبری، از این آزمون بزرگ نیز سربلند بیرون آمدند.

وی یادآور شد: یکی از صحنه‌های زیبا و باشکوه انتخابات امروز، حضور پر شور و با نشاط رای اولی‌ها بود که با اشتیاق فراوان به پای صندوق‌های رای آمده بودند تا برای نخستین بار انتخابات را تجربه کنند.

خاوری اضافه کرد: مردم این شهرستان و سایر هموطنان در جای جای میهن اسلامی، شرکت در انتخابات را یک وظیفه الهی دانستند و به این وظیفه الهی خود به بهترین نحو عمل کردند.

فرماندار بافق همچنین با اشاره به تبلیغات شوم دشمن در کمرنگ کردن حضور مردم و مخدوش جلوه دادن انتخابات تصریح کرد: ملت غیور و وطن پرست ایران اسلامی هرگز فریب یاوه گویی‌های دشمنان را نخورده و این بار نیز ثابت می‌کند که در خط رهبری حرکت می‌کند و برای اعتلا و تقویت جایگاه نظام در عرصه داخلی و بین‌المللی از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.

وی ضمن تقدیر از مردم شهرستان بافق به خاطر حضور حداکثری و مشارکت 90 درصدی خود در انتخابات عنوان کرد: حضور مردم بافق، حماسه سیاسی را در این شهرستان رقم زد.

خاوری تاکید کرد: حضور بیش از 24هزار نفر از مردم بافق در پای صندوق‌های رای تا آخرین لحظات، «نه» بزرگی به تبلیغات سوء دشمنان قسم خورده نظام اسلامی بود

  .