نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

مصوبات سفر استاندار

مصوبات سفر استاندار


مصوبات سفر استاندار
همزمان با سفر استاندار محترم یزد و مدیران کل ادارات استان پس از بازدید و افتتاح چند پروژه در بافق جلسه شورای اداری در محل فرمانداری بافق تشکیل شد که پس از بحث و تبادل نظر بیش از 70 مصوبه برای سایر دستگاههای اجرایی مصوب شد که به مهم ترین آنها در ذیل اشاره ای کوتاه می نماییم :
1. مقررشد نسبت به تامین متخصصین موردنیاز شهرستان به صورت دائم و بعضی از آنها به صورت پاره وقت اقدام لازم صورت پذیرد.
2. درخصوص مشکلات ناشی از فاضلاب و زباله بیمارستان حضرت ولیعصر(عج) بررسی و اقدام لازم صورت گیرد.
3. مقررشد نست به تخصیص اعتبار و تهیه یک دستگاه رادیو لوژی جهت استفاده در بیمارستان ولیعصر پیگیری لازم به عمل آید.
4. باعنایت به تامین اعتبار 500 میلیون ریالی در سال 88 مقررشد طرح تفضیلی شهر بافق در اسرع وقت تهیه گردد.
5. مقررشد شرکت آب منطقه ای استان در زمینه صدور مجوز آب مورد نیاز پارک جنگلی بیشه در همکاری و اقدام مساعد با منابع طبیعی(دستگاه اجرائی) معمول نماید.
6. مقررگردید جلسه ای با مسئولیت معاونت محترم برنامه ریزی ، سازمان صنایع و معادن ، فرمانداری بافق، شرکت گاز و نماینده شرکت ملی فولاد ایران تشکیل و درخصوص تعهدات مالی آنها اتخاذ تصمیم گردد و سپس شرکت گاز عملیات گاز رسانی را شروع کند.
7. در زمینه اجرای طرح فاضلاب شهری بافق مقررشد پیگیری لازم درخصوص تصویب آن در کمیسیون ماه 32 بعمل آید.
8. مقررشد با توجه به فرسودگی حدود 60 کیلومتر شبکه آبرسانی داخلی شهر نسبت به اصلاح شبکه اقدام لازم به عمل آید.
9. مقرر شد با همکاری بخشداری مرکزی بافق و از محل 2 درصد عوارض سنگ آهن مطالعه طرح هادی نه روستای بخش مرکزی انجام گردد.
10. مقررشد توسعه ایستگاه مبارکه و ساخت ایستگاه 26 در دستور کار راه آهن قرار گیرد.
11. به منظور پیگیری مسائل مربوط به کارخانجات تعمیر لکوموتیو و توسعه و تجهیز آن، مقرر شد از طریق معاونت محترم امور عمرانی و اداره کل راه آهن اقدامات لازم به عمل آید.
12. مقررشد مطالعه و تعیین مسیر 30 کیلومتر انتهای بزرگراه یزد – بافق براساس پیشنهاد فرمانداری صورت پذیرد.
13. تسریع در مطالعه جاده حسن آباد- خرانق که از مصوبات دور دوم سفر ریاست جمهوری صورت پذیرد.
14. مقررگردید در زمینه تعریض و آسفالت جاده روستایی باقرآباد، اداره کل راه و ترابری با همکاری ستاد حوادث و دفتر روستایی استانداری کارشناسی و برآورد هزینه انجام و مراتب به استحضار استاندار محترم برسد.
15. باتوجه به حادثه خیز بودن جاده یزد – بافق و بهاباد مقررگردید اقدام لازم در زمینه استقرار پلیس راه به صورت ثابت و سیار در محور مذکور به عمل آید.
16. پیگیری لازم درخصوص احداث ساختمان راهنمایی و رانندگی بافق از محل اعتبارات نیروی انتظامی پس از تامین زمین توسط فرمانداری انجام پذیرد.
17. باتوجه به غیربهداشتی بودن کشتارگاه فعلی و مطالعات انجام شده در مورد کشتارگاه صنعتی جدید(مشترک بافق و بهاباد) مقررگردید موضوع به طور جدی در اسرع وقت با همکاری شورای اسلامی شهر بافق و بهاباد به عمل آید.
18. مقررشد چهار طرح آبخیزداری توسط منابع طبیعی استان در شهرستان(بخش مرکزی) اجرا شود.
19. درخصوص اجرای طرح بلوار آیت ا... میرغنی زاده مقررگردید در زمینه صدور مجوز از مسیر پشت سالن ورزشی دانشگاه پیام نور همکاری لازم را معمول دارند.
20. مقررشد مبلغ 200 میلیون ریال از سوی سازمان جهادکشاورزی به منظور ایزولاسیون و احداث کانال بتونی روستای باقرآباد اختصاص یابد.
21. مقررگردید کلیه صادرات شرکت سنگ آهن از محل شهرستان بافق انجام و اداره کل گمرک استان همکاری لازم را به عمل آورد.
22. باعنایت به آمادگی بخشداری و سازمان جهادکشاورزی درخصوص مرمت و بازسازی جاده گودگوار مقررشد ستاد حوادث استانداری همکاری لازم جهت رفع مشکل به عمل آورد.
23. مقررشد کمک به ساخت منبع بتونی ذخیره آب فضای سبز و همچنین شبکه های تابستانی و جداسازی آب شرب از آب فضای سبز از طریق ستاد حوادث تامین اعتبار گردد.
24. مقررگردید در خصوص اصلاح تعرفه برق مصرفی خانوارهای شهرستان بافق معاونت برنامه ریزی پیش نویس نامه ای به امضا استاندار محترم تهیه تا به تهراان ارسال گردد .