نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

معاون جدید فرماندار بافق معرفی شد

معاون جدید فرماندار بافق معرفی شد


در اولین روز از دهه مبارک فجر

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ، در مراسمی که با حضور مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری ، فرماندار ، مدیران و مسئولان ادارات و نهادهای دولتی بافق در سالن اجتماعات هلال احمر برگزار شد علی اصغر رنجبر به عنوان معاون فرماندار بافق معرفی و از خدمات علیرضا صمدی معاونت سابق فرمانداری بافق تقدیر شد .

مدیر کل سیاسی استانداری یزد در این مراسم ضمن تبریک ایام الله دهه فجر ، تقارن فعالیت معاون جدید فرماندار با اولین روز از آغاز دهه فجر را به فال نیک گرفت و گفت: انقلاب اسلامی ایران به سایر ملت ها درس ایستادگی در برابر استکبار جهانی را داد.

"مهدی تقوایی" انقلاب اسلامی ایران را یکی از مهم‌ترین اتفاقات جهان در نیمه‌ی دوم قرن بیستم خواند و تصریح کرد: دهه فجر نقطه رهايی ايران از دام استكبار، استبداد و استعمار بود كه هم‌اكنون به الگويی برای كشورهای اسلامی تبديل شده است.

وی با اشاره به دستاوردهای این انقلاب خاطر نشان کرد: استقلال و آزادی مهم ترین دستاورد این انقلاب است .

تقوایی با اشاره به پرتاب موفقیت آمیز کاوشگر پیشگام افزود: روحيۀ خودباوري و اعتماد به نفس ملي كه انقلاب اسلامي ايران در مردم بخصوص دانشمندان ما ايجاد كرد در عرصه‌هاي علمي و تكنولوژي امروزه حرفهایی برای گفتن داریم و ما وظیفه داریم بطور جد و صحیح این دستاوردها را به نسل جدید معرفی کنیم .

مدیر کل سیاسی خاطر نشان کرد: نسل امروز دهه 50 و پیروزی انقلاب و به طبع مشکلات مردم در دوران طاغوت را لمس نکرده و ندیدند در حالیکه امروزه نسل جدید خودش را با کشورهای توسعه یافته مقایسه می کند.

وی خطاب به روحانیون ، اساتید دانشگاه و فرهنگیان که با دانشجویان و دانش آموزان سروکار دارند گفت: امروز مسئولیت ما در قبال انقلاب صدچندان شده چراکه ما امام را درک کردیم ، هشت سال جنگ را لمس کردیم و شاهد ایثارگری ها بودیم  و باید این نسل را آشنا کنیم

تقوایی با اشاره به تحریم های غرب علیه ملت ایران گفت: بحث تحریم مربوط به سالهای اخیر نیست زیرا نخستین تحریم مربوط به دوران معاصر و در خصوص صنعت نفت بود ودر زمان حال  استکبار جهانی با برنامه ریزی های خاص در هر ایامی ، کشور ما را درگیر مسائل جانبی نموده است و با این وجود و در شرایطی که پر و بال مردم این نظام بسته بوده ، این پیشرفت ها حاصل شده است.

فرماندار بافق با گرامی داشتن ایام الله دهه فجر ، بیان داشت: بدون استثنا همه ما مدیون انقلاب هستیم و به یقین این روزها از ایام الله می باشد.

مهدی خاوری گفت: به اعتقاد بنده نفس کشیدن در این نظام اگر در راه رضای خدا باشد ، دارای اجر و مزد اخروی است.

وی با اشاره به برنامه کاری فرمانداری و آینده نگری به بافق خاطر نشان کرد :آینده و افق بافق ۱۴۰۴ از حالت شعار گونه خارج شده و به سمت مراحل اجرایی به پیش می رود که امیدوارم با همت و حمایت مردم و مسئولین بافق انشاالله شاهد شکوفایی و رونق بافق باشیم.

"علیرضا صمدی" معاونت سابق فرمانداری بافق در این مراسم به بیان فعالیتهای صورت گرفته طی یکسال معاونت و 4 ماه سرپرستی فرمانداری پرداخت و گفت : در این مدت هر چه انجام شده وظیفه بوده و اگر کوتاهی صورت گرفته مورد بخشش خداوند و مردم بافق قرار گیرد .

در پایان این مراسم با قرائت حکم استاندار یزد " علی اصغر رنجبر " به عنوان معاون جدید فرماندار بافق معرفی و از زحمات علیرضا صمدی تقدیر و تجلیل شد .