نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

معاون رئيس جمهور : توسعه را متوارن ببنيم و در توسعه متوازن مزيتهاي منطقه را اصل بدانيم

معاون رئيس جمهور : توسعه را متوارن ببنيم و در توسعه متوازن مزيتهاي منطقه را اصل بدانيم


معاون رئيس جمهور : توسعه را متوارن ببنيم و در توسعه متوازن مزيتهاي منطقه را اصل بدانيم

به گزارش روابط عمومي فرمانداري بافق : معاون رئيس جمهور و رئيس سازمان محيط زيست كشور در جلسه شوراي اداري شهرستان بافق كه با حضور امام جمعه ،‌فرماندار و ساير مسئولان استان و بافق در محل فرمانداري بافق تشكيل شد اظهار داشت : سياست دولتهاي نهم و دهم با مدل مديريتي كه طراحي و اجرا كرده است بر اين مبني قراردارد كه دولت به سراغ مسائل و مشكلات مردم مي رود نه مردم با صرف هزينه هاي زياد و اتلاف وقت مشكلات را پيگيري كنند.

معاون رئيس جمهوري افزود: نظام اسلامي منتهي بر امثال بنده گذشته تا در اين دوره كوتاه مسئوليت از اين فرصت براي خدمت به مردم حداكثر تلاش خود را به كار گيريم

وي با بيان اينكه اساس كار دولت دهم اين است كه كارهاي نيمه تمام را در اولويت قراردهد گفت: در شهرستان بافق امكانات و ظرفيت هاي بالقوه اي در بخش معدن وجود دارد كه بايد با همت و تلاش خدمتگزاران مردم به فعل درآيد .

وي با اشاره به اينكه مشكل مسكن تا سال آينده بايد در كشور ما حل شود اظهار داشت : با توجه به منابع غني كشور ديگر نبايد كسي به خاطر فقر و محروميت از داشتن سرپناه محروم باشد.

رئيس سازمان حفاظت محيط زيست كشور به مسئله اشتغال هم اشاره كرد و گفت: اشتغال از سال آينده در سطح ملي فعال خواهد شد و بايد فرصت شغلي با عدالت و انصاف در اختيار همگان قرار گيرد و اين مهم به فضل الهي اتفاق مي افتد.

وي ملاك ارزيابي مديران را رضايتمندي مردم عنوان كرد و گفت: اگر مسئولي نسبت به ماموريت خود تسطل نداشته باشد و نتواند روحيه پاسخگوئي و خدمت را در خود تقويت كند شايستگي خدمت به مردم را ندارد.

فرماندار بافق هم در اين نشست ضمن تشريح اوضاع اقتصادي و اجتماعي شهرستان بافق گفت: وجود معادن غني از جمله سنگ آهن و قرارگرفتن بر سر راه 5 راه ريلي كشور شرايطي را براي رشد و آباداني اين منطقه فراهم كرده است.

"ذبيح ا... خواجه اي" فرماندار با اشاره به مصوبات دور اول و دوم سفر هيات دولت به استان يزد افزود: خوشبختانه بسياري از اين مصوبات اجرايي شده است اما بحث گازرساني، احداث كلينيك تامين اجتماعي، تجهيز كارخانجات لكوموتيوهاي راه آهن و سالن ورزشي 1200 نفري از مجموع مصوبات اول و دوم لاينحل باقي مانده است.

وي همچنين بر ضرروت تفكيك حوزه انتخابيه نماينده مجلس اين شهرستان تاكيد كرد و افزود: هم اينك حوزه انتخابيه بافق، ابركوه،‌خاتم و بهاباد با مركزيت مهريز از گسترده ترين حوزه انتخابي كشور است. كه امكان سركشي و خدمتگزاري بيشتر نماينده مجلس را كاهش داده است.