نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

ملاک انتخابات ارزشها و اعتقادات ماست

ملاک انتخابات ارزشها و اعتقادات ماست


امام جمعه بافق :

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات بافق ، "حجت الاسلام سید جواد سلیمانی" در خطبه های این هفته نماز جمعه بافق با اشاره به  انتخابات پیش روی کشور گفت: در انتخابات قانون محور اصلی است و همه باید در برابر آن مطیع باشیم و هرکس توقع و انتظاری دارد باید بر اساس قانون پیگیری کند.

امام جمعه بافق با بیان برخی از معیارهای مقام معظم رهبری درباره انتخابات خاطر نشان کرد: انتخابات یک مساله تعیین کننده در نظام اسلامی است که رای مردم هم باید بر اساس اصول و معیار هایی باشد که نظام را به تکامل برساند.

وی همچنین با تاکید بر ضرورت حضور حماسی و گسترده مردم در انتخابات پیش روی تصریح کرد: مردم با آگاهی و شناخت، افرادی را انتخاب کنند که متعهد ، آماده و توانایی انجام کار و امور محوله را داشته باشد.

سلیمانی با بیان اینکه دشمنان نظام و رسانه های وابسته به آنان برای مایوس کردن مردم برنامه های زیادی دارند افزود: مردم بار دیگر با حضور حماسی خود این توطئه ها را خنثی می کنند چرا که انتخابات افتخار بزرگی برای نظام و انقلاب است .

امام جمعه بافق با اشاره به اینکه انتخابات ریاست جمهوری نباید انتخابات شهر و روستا را تحت الشعاع قرار دهد گفت: هر دو انتخابات پیش رو برای نظام از اهمیت بالایی برخوردار است و ملاک در هر دو انتخابات ارزشها و اعتقادات ماست که نباید نادیده گرفته شود.