نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

ملت ايران اولين تصميم درست را سال 57 گرفت

ملت ايران اولين تصميم درست را سال 57 گرفتبه گزارش روابط عمومي فرمانداري بافق ؛ همايش بزرگداشت نهم دي که در آستان مقدس امامزاده عبدالله (ع) بافق برگزار شد ،امام جمعه ، فرماندار ، خانواده های معظم شهدا ،مسئولین ادارات و نهادها، اقشار مختلف مردم،روحانیون، اصناف و بازاریان حضور داشتند، مدير كل سازمان تبليغات اسلامي استان يزد در سخنانی با گرامیداشت یاد و خاطره حماسه 9 دی سال 88 از این روز به عنوان روز تولد دوباره انقلاب اسلامی یاد کرد.

حجت الاسلام حجت‌الاسلام سيد محمدشريف حسيني كوهستاني با اشاره به جریانات فتنه در طول تاریخ گفت: فتنه و نفاق در دوران رسول اکرم (ص) و امام علی(ع) نیز بود و نفاق و عدم بصیرت مردم موجب مظلومیت ائمه(ع) شد.

وي به نقل از خطبه 93 نهج البلاغه فتنه را از ديد حضرت علي (ع) چنين تشريح كرد: فتنه زماني كه مي آيد بسيار شباهت به حق دارد و مردم متوجه صحت و كذب بودن آن نمي شوند چون شناخته شده نيست.

مدير كل سازمان تبليغات اسلامي استان يزد از نهم دي به عنوان يوم اله نام برد و با اشاره به ويژگي هاي يوم اله از ديد قرآن گفت: از نظر قرآن يوم اله روزي است كه داراي سه ويژگي خلوص نيت و الهي بودن مردم ، ايام الله فقط يك روز و محدود است و اينكه اراده خداوند و امداد الهي در اين روز نقش داشته باشد.

حجت الاسلام حسيني كوهستاني وجود بصیرت در بین آحاد جامعه را یکی از مهم ترین راههای مقابله با منافقین دانست و تصريح كرد: حماسه نهم دی بر اصل ولایت فقیه استوار است و در جنگ نرم دشمن نیز مردم ما نیز با تکیه بر آرمان های و ارزش های انقلاب اسلامی به مقابله با ترفندها و توطئه های دشمن برخواستند.

وي با تاكيد بر اينكه ملت ايران اولين تصميم درست را در سال هاي 42 و 57 گرفت و به فرمان مرجع تقليد و امام خويش لبيك گفت ، خاطر نشان كرد: بايد جريانات سال 88 در تاريخ ثبت ، تبيين و به نسل هاي آينده منتقل شود.

حسيني كوهستاني با اشاره به برگزاري دو انتخابات مجلس خبرگان رهبري و شوراي اسلامي در اسفند ماه سال جاري گفت : بايد با احترام به يكديگر ، تبعيت از رهبري ، وحدت و همدلي ، براي خلق حماسه اي ديگر و حضور گسترده مردم در پاي صندوق هاي راي مهيا شد تا بار ديگر سيلي محكمي بر دهان دشمنان نظام و اسلام زده و در مقابل ارزش هاي كشور بايستيم.