نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

منازل مسکونی بافق تحت پوشش بیمه آتش سوزی قرار گرفت

منازل مسکونی بافق تحت پوشش بیمه آتش سوزی قرار گرفت


منازل مسکونی بافق تحت پوشش بیمه آتش سوزی قرار گرفت
شهردار بافق گفت: بر اساس بیمه نامه امضاء شده بین شهرداری و بیمه ایران بیش از 8000 ممنزل مسکونی در محدوده شهر بافق زیر پوشش بیمه آتش سوزی قرار گرفت .
حسن تفکری افزود: از آنجایی که سالانه دهها مورد منزل مسکونی در اثر عوامل مختلف دچار حریق شده به حالت تعادل قبل ا حادثه به مورد اجرا گذاشته شد .
وی با بیان اینکه حق بیمه آتش سوزی منازل شهری بافق ا سوی شهرداری به مدت یک سال پرداخت شده است اظهار داشت :بر اساس شرایط مندرج در بیمه نامه ، سقف تعهد بیمه ایران برای جبران خسارات آتش سوزی هر منزل مسکونی و اثاثیه آن معادل 30 میلیون ريال است .
شهردار بافق تصریح کرد: چنانچه شهروندان بافقی مایل به افزایش سقف مبلغ مورد تعهد باشند می توانند با مراجعه به نمایندگی بیمه ایران و پرداخت حق بیمه اضافی مبلغ تعهد را تا سقف ارزش واقعی ساختمان و اثاثیه افزایش دهند.
تفکری خطرهای مورد تعهد شرکت بیمه را آتش سوزی ، انفجار و صاعقه عنوان کرد و گفت:در صورت وقوع حادثه احتمالی اثبات میزان موجودی بر عهده بیمه گذار می باشد .
وی خاطر نشان کرد :در این بیمه نامه گرم و روشن کردن محل مورد بیمه به وسیله نفت، گاز ، گازوئیل و برق مجاز است .
شهردار بافق همچنین یادآور شد: در راستای اجرای طرح بیمه آتش سوزی منازل مسکونی شهری و اطلاع رسانی به شهروندان ، بروشورهایی با همکاری و هماهنگی بیمه ایران تهیه شده که از طریق پست همراه با قبض تلفن همشهریان به منزل آنها ارسال خواهد شد .
منبع خبر : روابط عمومی شهرداری بافق