نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

موفقیت دانشگاه آزاد اسلامی بافق درجذب دانشجویان کارشناسی ارشد

موفقیت دانشگاه آزاد اسلامی بافق درجذب دانشجویان کارشناسی ارشددانشگاه آزاد اسلامی بافق در سال تحصیلی 92-91 موفق به جذب 246 نفر از داوطلبان تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد شد.

به گزارش روابط عمومی واحد بافق؛ مهدی اسلام زاده _ معاون آموزشی این دانشگاه _ با اعلام این مطلب گفت: امسال موفق شدیم ، تعداد 246 از داوطلبان تحصیل در دوره کارشناسی ارشد را جذب و ثبت نام نمائیم.

وی افزود: این دانشجویان در حال حاضر در 12 رشته تحصیلی در این واحد مشغول به علم آموزی هستند.

اسلام زاده با اشاره به درخواست های مکرر شهروندان بافقی برای تاسیس رشته های علوم انسانی در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری در این دانشگاه گفت: تمام تلاش مجموعه در همین راستا متمرکز شده و بر اساس سیاست بومی گزینی که از سوی سازمان مرکزی مورد تاکید قرار گرفته، می کوشیم تا با برطرف کردن موانع؛ رشته های مورد درخواست علاقمندان به تحصیل را ایجاد  کنیم.

معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی بافق تعداد دانشجویان این واحد را هم اکنون بیش از 1600 نفر اعلام کرد و با توجه به تحصیل بیش از 400 نفر در مقطع کارشناسی ارشد، گفت: دانشگاه آزاد اسلامی بافق از چند سال گذشته با فراهم آوردن امکانات لازم، تمرکز خود را بر جذب دانشجویان فوق لیسانس گذاشته و نسبت به پارسال در این زمینه شاهد رشد بیش از دوبرابر تعداد دانشجویان هستیم.