نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

موقوفات بافق اشتغالزایی بیش از 2500 نفر را در پی داشته است / امامزاده عبدالله (ع) بافق رتبه دوم کسب در آمدی در استان دارد

موقوفات بافق اشتغالزایی بیش از 2500 نفر را در پی داشته است / امامزاده عبدالله (ع) بافق رتبه دوم کسب در آمدی در استان داردبه گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق؛ رییس و جمعی از کارکنان اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان به مناسبت هفته وقف با حضور در فرمانداری با زاده رحمانی فرماندار بافق دیدار و گفتگو نمودند.

رییس اداره اوقاف و امور خیریه بافق در این دیدار به بیان گزارشی از اقدامات و عملکرد این این اداره پرداخت و گفت:اداره اوقاف شهرستان در بحث عملکردی خود حائز رتبه دوم استان و همچنین آستان مقدس امامزاده عبدالله(ع) بافق رتبه دوم بقاع متبرکه استان را در بخش درآمدی به خود اختصاص داده است.

"ماشاالله گلچین" در بخش دیگری از سخنان خود به اقدامات صورت گرفته در بخش ساماندهی موقوفات شهرستان پرداخت و افزود: خوشبختانه موقوفات شهرستان بافق به صورت مستقیم و غیرمستقیم برای 2500 نفر اشتغالزایی داشته است و در حدود 1500 پرونده مستاجری در شهرستان وجود دارد.

وی همچنین در پایان از مساعدت ها و همراهی های فرماندار بافق به ویژه در بحث بهسازی اداره اوقاف شهرستان تشکر و قدردانی نمود.

زاده رحمانی فرماندار بافق نیز در این دیدار با قدردانی از حضور ایشان، تغییر و تحولات در بخش وقف و ساماندهی موقوفات شهرستان را مثبت ارزیابی و از تلاش های مجموعه کارکنان این اداره تشکر نمود.