نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

نتایج انتخابات شورای شهر در بافق اعلام شد

نتایج انتخابات شورای شهر در بافق اعلام شد


فرماندار بافق :

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات بافق ، " مهدی خاوری" در پایان شمارش آرا در بافق اظهار داشت: پس از شمارش آرای صندوق‌های شعب اخذ رای شهرستان بافق، نتایج آرای کاندیداهای شورای شهر اعلام شد.

وی با سپاس از حضور گسترده و پرشور مردم مومن و ولایتمدار در عرصه انتخابات کشور بیان داشت: خوشبختانه مردم بابصیرت و انقلابی شهرستان بافق در پاسخ به ندای رهبر معظم انقلاب اسلامی بار دیگر وفاداری خود را به این انقلاب و نظام نشان دادند و حماسه‌ای سیاسی خلق کردند.

فرماندار بافق تعداد آرای ماخوذه در این دور از انتخابات را  17هزار و 43 رای اعلام کرد و افزود: از این تعداد 16هزار و 660 رای صحیح است و 383 رای باطله داخل صندوق های اخذ رای ریخته شده است .

خاوری تعداد اعضای اصلی شورای شهر بافق را 7 نفر برشمرد و گفت: این شورا سه عضو علی‌البدل دارد.

وی افزود: آقایان محمدحسن تشکری با تعداد 5 هزار و 864 رای ، واحد اخیگان با کسب 5 هزار و 297 رای ، حسن امیرزاده بافقی با کسب 4‌هزار و 914 رای ، محمد رنجبر با کسب 4هزار و 791 رای ، مهدی طالعی با کسب 4 هزار و 231 رای ، محمد عباسی با کسب 3هزار و566 رای و مهدی رنجبر با کسب 3هزار و390 رای نفرات اصلی راه‌ یافته به شورای شهر بافق هستند.

رئیس هیات اجرایی انتخابات بافق با بیان اینکه شورای شهر بافق دارای هفت عضو اصلی است گفت: سه عضو علی‌البدل راه یافته به شورای شهر نیز محمد حیدری دهوئی با تعداد 3210 رای ، حمیدرضا فخاری زاده با تعداد 3088 رای و محمد رضا دهقانزاده با 3035 رای هستند.

خاوری با نتیجه شمارش آرای کاندیداهای ریاست جمهوری در این شهرستان، بیشترین رای را مربوط به حسن روحانی اعلام کرد.