نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

نتیجه جنگ هشت ساله و خون هزاران شهید امنیت امروز کشور است / عبور از شرایط حساس کنونی با رهنمودهای رهبری و وفاق و همدلی مردم و مسئولان/ زنگ ایثار و مقاومت در مدرسه نمونه اندیشه بافق طنین انداز شد

نتیجه جنگ هشت ساله و خون هزاران شهید امنیت امروز کشور است / عبور از شرایط حساس کنونی با رهنمودهای رهبری و وفاق و همدلی مردم و مسئولان/ زنگ ایثار و مقاومت در مدرسه نمونه اندیشه بافق طنین انداز شد به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق؛ صبح روز سه شنبه اول مهرماه، در دومین روز از هفته دفاع مقدس زنگ ایثار و مقاومت با حضور سرپرست فرمانداری بافق، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج، بخشدار مرکزی، مدیر روابط عمومی شرکت سنگ آهن، نماینده ولی فقیه در سپاه، مدیر آموزش و پرورش شهرستان و جمعی دیگر از مدیران و معاونین آموزش و پرورش در مدرسه نمونه اندیشه طنین انداز شد.

مدیر آموزش و پرورش بافق در ابتدای این مراسم با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره شهیدان به ویژه 66 دانش آموزشهید و 10 شهید معلم شهرستان و خیر مقدم به مسئولان حاضر، از برگزارکنندگان این مراسم، مدیر و کادر اجرایی آموزشگاه نمونه اندیشه و بسیج دانش آموزی در برپایی نمایشگاه، گروه سرود شرکت سنگ آهن، کانون فجر و باهنر، کتابخانه منتظران مهدی و همکاران خود در آموزش و پرورش و اصحاب رسانه تشکر و قدردانی کرد.

سپس سرپرست فرمانداری بافق با بیان اینکه مطالب متعددی درباره دفاع مقدس در فضای مجازی دیده یا شنیده ایم، گفت: برخی در مقابل این جریان بی انصافی و موضع گیری می کنند و یا از روی نقد دلسوزانه با نظام دشمنی می کنند.

سید مهدی طلائی مقدم ادامه داد: اوایل دهه چهل شخصیتی در جهان اسلام به نام خمینی ظهور کرد که هدف آن استقرار عدل و عدالت و جلوگیری از تبعیض و بازگشت و حرکت کشور در مسیر اسلام بود.

امام(ره) در آن برهه زمانی تنها بودند اما عده ای که آینده نگری ایشان را می دیدند جان خود را کف دست قرار دادند و به میدان آمدند. وی با اشاره نقش آفرینی همه اقشار مختلف کشور حتی زنان در پشتیبانی از جبهه ها برای پیروزی در جنگ، تصریح کرد: نتیجه جنگ هشت ساله و خون هزاران شهید امنیت امروز کشور است و باید قدر آن را دانست و از فرصت ها حداکثر استفاده را کرد.

سرپرست فرمانداری بافق خطاب به دانش آموزان آنان را آینده سازان این کشور دانست و گفت: مقام معظم رهبری تحصیل،تهذیب و ورزش را به دانش آموزان توصیه کردند، تحصیل را در اولویت قرار دهید چرا که شما مسئولان آینده این مملکت هستید و همه باید گوش به فرمان رهبری با وفاق و همدلی از این برهه حساس همچون هشت سال دفاع مقدس گذر کنیم.

افتتاح نمایشگاه دفاع مقدس، نواختن زنگ ایثار و مقاومت، دکلمه خوانی، اجرای گروه سرود توسط دانش آموزان طرح شهید بهنام محمدی از آموزشگاه شیخ محمد تقی بافقی از دیگر رنامه های این مراسم بود.منبع: آفتاب بافق/