نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

نخستین رکورد بلند کردن وزنه با دندان ثبت شد

نخستین رکورد بلند کردن وزنه با دندان ثبت شد


توسط مرد دندان فولادی بافق

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ، محمدحسین فتاحی که چند پیش سوژه اخبار و رسانه‌ها قرار گرفته بود، در حضور نائب رئیس انجمن های ورزشهای تفریحی و مهارت های فردی و نمایشی کشور و جمعی از مردم این شهرستان، توانست با بلند کردن وزنه به مدت دو دقیقه نام خورد را در کتاب ملی رکورد ایران به ثبت برساند.

نائب رئیس انجمن ورزشهای تفریحی و مهارت های فردی و نمایشی کشور در حاشیه مراسم ثبت رکورد مرد دندان فولادی بافق درگفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: با پیگیری های محمد حسین فتاحی و کمیته رکورد، یکی از کمیته های انجمن ورزش های تفریحی و مهارت های فردی فدراسیون ورزش های همگانی است که وظیفه آن، ثبت رکوردهای ملی ایران است، برای نخستین بار رکورد 2 دقیقه ای بلند کردن وزنه با دندان را در کشور و کتاب ملی رکورد در ایران به ثبت برساند.

هادی رضایی با بیان اینکه این رکود در نوع خود در حد بالایی قرار دارد، افزود :تلاش محمدحسین فتاحی قابل تحسین و حاکی از تمرین های فراوان او در این زمینه است.

وی با بیان اینکه ثبت این رکورد در فضایی کاملا امن و با برنامه ریزی مسئولان انجام شده است، افزود: امیدواریم در آینده شاهد ثبت رکوردهای دیگر در وزنه های سنگین تر از این ورزشکار باشیم.

مراسم ثبت رکورد مردان فولادی بافق با حضور مهدی سلامی مسئول کمیته مسابقات فدراسیون ورزشهای تفریحی و مهارت های فردی و نمایشی و ناظر این فدراسیون و هادی رضایی نائب رئیس و سرپرست کمیته رکورد ایران و جمعی از مسئولان و علاقمندان به ورزش های همگانی در کنار دریاچه تفریحی آهنشهر بافق برگزار شد.

محمد حسین فتاحی بافقی مدتی قبل توانسته بود با بلند کردن اجسامی با وزن 100کیلوگرم با دندان خود به مرد دندان فولادی بافق معروف شود.