نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

نسل امروز باید بداند ملت ایران برای رفاه مادی انقلاب نکرده است

نسل امروز باید بداند ملت ایران برای رفاه مادی انقلاب نکرده است


مسئول امور تربیتی آموزش و پرورش بافق:

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ، سید احمد بهشتی، در جلسه کمیته‌های مشترک برگزاری مراسم دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی بافق اظهار داشت: بسیاری از دانش‌آموزان که نسل امروز انقلاب هستند، هیچ اطلاعی از رویداد عظیم سال 57 ندارند بنابراین لازم است جلسات متعددی در این ایام با اولیا و مربیان تشکیل شود و در قالب وعظ، خطابه و سخنرانی، قشر دانش‌آموز را با رهبریت بی‌نظیر معمار کبیر انقلاب و از جان گذشتگی و استقامت ملت به پا خاسته و آزادیخواه آن دوران آشنا کرد.

مسئول امور تربیتی آموزش و پرورش بافق، تبیین وقایع انقلاب را برای دانش‌آموزان مهم و تأثیرگذار دانست و بیان کرد: در آستانه سی و پنجمین سالگرد انقلاب هستیم اما علاوه بر دانش‌آموزان، بسیاری از جوانان و نوجوانان نیز از چگونگی وقوع و پیروزی انقلاب و خون‌های پاکی که برای به ثمر رسیدن آن بر سنگ فرش خیابان‌ها ریخته شد، اطلاع کافی ندارند.

بهشتی، معرفی بیشتر امام خمینی (ره) به نسل جدید و چگونگی خیزش اسلامی مردم را به دانش‌آموزان از وظایف اصلی روحانیون، استادان حوزه و دانشگاه، معلمان، نویسندگان، خبرنگاران و هنرمندان دانست.

وی، 12 بهمن، روز ورود امام خمینی (ره) به خاک وطن پس از 15 سال دوری تا 22 بهمن، روز پیروزی انقلاب را دهه فجر خواند و گفت: با حضور رهبر کبیر انقلاب در جمع انقلابیون، قیام مردم در سال 57، شور و هیجان بیشتری به خود گرفت و پیروزی نهضت امام و مردم را نزدیکتر کرد.

بهشتی، نصب نشریه دیواری، برگزاری مسابقات فرهنگی و هنری، سرود همگانی، دعوت از راویان خبر انقلاب، حضور دانش‌آموزان در مساجد و شرکت در نماز جمعه و جماعت و نوشتن و بازگویی خاطرات انقلاب از زبان بزرگترها را از برنامه‌هایی عنوان کرد که در معرفی انقلاب و رهبریت آن تأثیر بسزایی دارد.

مسئول امور تربیتی آموزش و پرورش بافق، برگزاری این برنامه‌ها را از مهم‌ترین اقدامات آموزش و پرورش بافق در ایام الله دهه فجر اعلام کرد.