نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

نشست مشترک فرمانداران استان در بافق

نشست مشترک فرمانداران استان در بافق


نشست مشترک فرمانداران استان در بافق

در این نشست که امام جمعه ، دو تن از معاونین استاندار ، فرماندار شهرستان و سایر فرمانداران استان حضور داشتند توانمندی ها و زیرساختهای توسعه ی شهرستان ها مورد بحث و بررسی قرار گرفت و بر ضرورت توجه به کار کارشناسی در توسعه ی مناطق مختلف استان تاکید شد . در این نشست معاون سیاسی امنیتی استاندار بر تهیه سند چشم انداز و راهبرد توسعه ی شهرستان های استان با توجه به سند چشم انداز 20 ساله ی شکور تاکید کرد . غلامحسین دشتی با اشاره به نقش فرمانداران در تدوین سند توسعه ی شهرستانها گفت: باید در تدوین افق توسعه ای به نظرات کارشناسی ، اولویت ها و پتانسیل های مناطق توجه داشت . وی با اشاره به دور سوم سفرهای استانی ریاست جمهوری و هیات همراه تسریع کرد : اگر مصوبات این سقر طبق اسناد توسعه ی استان اتفاق افتد بسیار ارزشمند و کارساز خواهد بود .

معاون سیاسی امنیتی استاندار مسئولیت فرمانداران را در این زمینه با اهمیت خواند و افزود : همه باید با تعامل و هفکری نهایت سعی و تلاش خود را برای فراهم  نمودن زیر ساختهای اقتصادی، فرهنگی و صنعتی در استان بکار گیریم .

در ادامه قائم محمدی مشاور استاندار و رئیس روابط عمومی و امور بین الملل استانداری یزد به بیان نقش روابط عمومی در فرمانداری ها پرداخت و خواستار همکاری و ارائه ی پیشنهاد های فرمانداران برای ارتقاء سطح فعالیت های این حوزه شد .

امام جمعه بافق نیز در سخنانی با اشاره به ویژگی حکومت حضرت علی (ع) گفت: گزینش صحیح ، نظارت دقیق بر کارگزاران و قاطعیت در کارها از رموز موفقیت در حکومت علوی بود .

حجت الاسلام سلیمانی بر ضرورت تکریم ارباب رجوع در دستگاه های اجرایی تاکید کرد واظهار داشت : فلسفه وجودی مسئولین در نظام جمهوری اسلامی خدمت به مردم و رفع مسائل و مشکلات آنان است .

وی تصریح کرد : حتی اگر خواسته ی مردم با موانع قاونی همراه بود مسئولین باید با اخلاق و رفتار اسلامی آنان را قانع کنند تا از نظام و انقلاب دلسرد نشوند.

ذبیح اله خواجه ای در ابتدای جلسه گزارشی از توانمندی ها و پتانسیل های شهرستان بافق را ارائه کرد . گفت : با توجه به قرار گرفتن این شهرستان در پنج راه ریلی کشور ایجاد گمرک از نیازهای ضروری منطقه است .