نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

نشست هم اندیشی اصحاب رسانه بافق با فرماندار شهرستان

نشست هم اندیشی اصحاب رسانه بافق با فرماندار شهرستانبه گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق؛ به مناسبت هفته دولت ، جلسه هم اندیشی اصحاب رسانه بافق و فرماندار شهرستان با محور مرور اولویت های سند توسعه شهرستان و برنامه های هفته دولت برگزار شد .
در ابتدای این نشست محمد زاده رحمانی گزارشی از عملکرد نهادهای دولتی و طرح های آماده بهره برداری ارائه داد.
وی از بهره برداری از ۷۰ طرح در زمینه های عمرانی، رفاهی و خدماتی و… خبر داد و افزود : این طرح ها با هزینه ۶۱ میلیارد تومان به بهره برداری خواهد رسید که اکثر آن توسط بخش دولتی و مقدار کمی توسط بخش خصوصی و همچنین خیری تامین اعتبار شده است.
فرماندار در خصوص پروژه های شاخص بیان داشت : ساختمان جدید دادگستری با اعتبار چهار میلیارد تومان ، مجتمع تامین آب آشامیدنی روستای مبارکه با اعتباری بالغ بر چهار میلیارد تومان، پلی کلینیک تخصصی با اعتبار  ۲ میلیارد و ۱۰۰ میلیون  تومان ، مجتمع رفاهی ورزشی کارگران با اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد تومان از مهمترین پروژه های زیرساختی شهرستان است که در این هفته به بهره برداری می رسد.
زاده رحمانی در خصوص جاده بافق- یزد خاطرنشان کرد :
جاده را بصورت قطعه قطعه تکمیل و به بهره برداری رساندیم زیرا  اگر میخواستیم منتظر شویم تا تمام جاده ساخته و بهره برداری شود هم تلفات بالا می رفت و هم کار به زودی به سرانجام نمی رسید.
وی ادامه داد : از هفته دولت سال گذشته تاکنون طی چند مرحله ۱۶ کیلومتر ،۱۵ کیلومتر و در هفته جاری حدود ۵ کیلومتر از این مسیر تکمیل و بهره برداری خواهد شد.
فرماندار در پایان افزود : حدود ۶ کیلومتر دیگر از جاده بافق – یزد باقی می ماند که زیر سازی آنان تکمیل شده و روکش آسفالت آن باقی مانده است که بزودی تکمیل خواهد شد.