نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

نشست هم اندیشی خبرنگاران فعال شهرستان بافق با مدیر روابط عمومی فرمانداری

نشست هم اندیشی خبرنگاران فعال شهرستان بافق با مدیر روابط عمومی فرمانداریبه گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق؛ در آستانه سال جدید، نشست هم اندیشی خبرنگاران فعال شهرستان بافق با مدیر روابط عمومی فرمانداری در بومگردی باغ طوبی واقعدر روستای حاجی آباد برگزار شد.

در این نشست سعید تشکری بافقی ضمن تقدیر از زحمات یکساله خبرنگاران و اصحاب رسانه بافق گفت: سال ۹۶، سالی سرشار از اخبار پیشرفت و توسعه شهرستان بود.

وی با اشاره به افزایش سفر وزرا، استاندار و دیگر مسوولین کشوری و استانی به شهرستان بافق تلاشهای نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و فرماندار را ستود و اظهار داشت: قطعا پیگیری های این دو مسوول در این روند موثر بوده و در واقع تلاش فرماندار در رابطه با پیگیری مسایل شهر زیاد است.

مدیر روابط عمومی فرمانداری بافق افزود: فعالیت خبرنگاران شهرستان در انعکاس اخبار شهرستان سرآمد استان است.

تشکری همچنین در بخش دیگری از سخنان خود در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران مبنی بر عدم همکاری و پاسخگویی برخی مسوولین شهرستان عنوان کرد: به دستور شخص فرماندار نامه ای پیرامون این موضوع به تمامی ادارات ارسال می شود و وی تاکید نموده مسوولین نهادها و ادارات شهرستان در هر زمینه ای پاسخگوی سوالات خبرنگاران باشند.

وی در پاسخ به اینکه چرا در برخی از جلسات ورود خبرنگاران منع می شود عنوان کرد: رویه فرماندار تعامل با اصحاب رسانه است و گاهی موقعیت و منافع شهرستان ایجاب می کند بعضی از اخبار شهرستان انعکاس داده نشود و این رویه در استانداری نیز هست ولی معمولا در اکثر جلسات که خبرنگاران سایت ها و نشریات نیستند، خبرنگار صدا و سیما حضور دارد.

وی ضمن تبریک سال نو از خبرنگاران و اصحاب رسانه خواست با توجه به توسعه صنعت گردشگری شهرستان دقت بیشتری در انعکاس اخبار داشته باشند.