نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

نصب و بهسازی آنتن دیجتال تلویزیون در ۱۱ روستای بافق / انعقاد تفاهم نامه همکاری فرمانداری بافق با صدا و سیما

نصب و بهسازی آنتن دیجتال تلویزیون در ۱۱ روستای بافق / انعقاد تفاهم نامه همکاری فرمانداری بافق با صدا و سیمابه گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق؛ نشست معاون فنی صدا و سیما یزد و هیئت همراه با فرماندار و بخشدار مرکزی بافق پیرامون بررسی و توسعه شبکه های دیجیتال روستاها و تقویت امواج رادیو در بافق در محل فرمانداری برگزار شد.

فرماندار بافق در حاشیه این نشست گفت: در این جلسه مشکلات پوشش تلویزیون در روستاهایی از جمله باجگان، موری آباد، جوزی، قطرم، گزستان، دهنو، دارستان، هنسک و... بررسی و تصمیم گیری شد.

محمد زاده رحمانی افزود: در مجموع ۱۱ نقطه روستایی با مشکلاتی در این زمینه مواجه هستند که از این تعداد دو روستای دهنو و دارستان اصلا پوشش تلویزیون حتی به صورت آنالوگ هم ندارند.

وی ادامه داد: در بحث شبکه های رادیویی هم مشکلاتی در شهرستان وجود دارد که مقرر شد اقدامات اصلاحی در این زمینه صورت بگیرد.

فرماندار بافق در پایان خاطر نشان کرد: با مذاکراتی که در این نشست صورت گرفت مقرر شد با انعقاد تفاهم نامه ای بین فرمانداری بافق و صدا و سیمای مرکز یزد در آینده نزدیک مسائل و مشکلات در این زمینه نیز رفع شود.