نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

نعمت امنیت با هیچ چیز دیگری قابل مقایسه نیست / نقش ارزنده بسیج در پیشرفت و توسعه کشور بر همگان مشهود است

نعمت امنیت با هیچ چیز دیگری قابل مقایسه نیست / نقش ارزنده بسیج در پیشرفت و توسعه کشور بر همگان مشهود استبه گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق؛ در سومین روز از هفته گرامیداشت بسیج فرماندار بافق به همراه بخشدار مرکزی، فرمانده و مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت، مسئول بسیج ادارات و جمعی از مسئولان از حوزه های مقاومت شهری و روستایی (محمد رسول الله(ص) و شهید قدوسی) بازدید و از نزدیک در جریان عملکرد و برنامه های اجرایی این نهاد ها قرار گرفت.

محمد زاده رحمانی در این بازدیدها ضمن گرامیداشت این هفته، به نقش ارزنده بسیج در پبشرفت و توسعه کشور اشاره و عنوان داشت: در آشوب های چند روز گذشته در برخی از شهرهای کشور، آحاد مردم به پشتیبانی بسیج از سایر نیروهای امنیتی ایمان داشتند و دلگرم بودند با وجود نیروهای انقلابی بسیجی هیچ گونه خدشه ای به کشور وارد نخواهد آمد.

وی افزود: نقش بی بدیل بسیج در تمامی زمینه ها به ویژه موضوع امنیت بر کسی پوشیده نیست و نعمت امنیت با هیچ چیز دیگری قابل قیاس نیست.

بالاترین مقام اجرایی شهرستان در پایان از تعامل و همکاری های مجموعه سپاه و بسیج شهرستان در برگزاری و اجرای برنامه ها تشکر و قدردانی نمود.

گفتنی است شهرستان بافق دارای 58 پایگاه مقاومت بسیج فعال برداران و خواهران در حوزه  شهر و روستا می باشد.