نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

نماينده بافق بر پيگيري گاز رساني به اين شهرستان تاکيد کرد

نماينده بافق بر پيگيري گاز رساني به اين شهرستان تاکيد کرد


نماينده بافق بر پيگيري گاز رساني به اين شهرستان تاکيد کرد

"کاظم فرهمند" در گفت و گو با خبرنگار روابط عمومی در بافق افزود: اين امر با توجه به وجود معادن مختلف و صنايع جوار معدني و از جمله کارخانه فولاد بايد در اولويت باشد.
وي اظهار داشت: در اين ارتباط تاکنون جلسات متعددي با حضور مسوولان استان يزد، شهرستان بافق و وزارت صنايع و معادن و همچنين شرکت ملي گاز تشکيل شده و نتايج مثبتي به دنبال داشته است.
وي گفت: در اين جلسات توافق شد براي گازرساني به بافق 140 ميليارد ريال از سوي وزارت صنايع و معادن در اختيار شرکت ملي گاز قرار گيرد و 300 ميليارد ريال اعتبار مورد نياز ديگر نيز توسط شرکت ملي گاز تامين شود.
اين نماينده مجلس با بيان اينکه کارهاي مقدماتي اين طرح انجام شده است اظهار اميدواري کرد با اختصاص اعتبارات لازم ، کارهاي مطالعاتي و عمليات گاز رساني به بافق نيز آغاز شود .
وي در خصوص احداث بزرگراه بافق به يزد هم گفت : مرحله اول اين طرح با اعتباري افزون بر 80 ميليارد ريال از محل اعتبارات سفر مقام معظم رهبري به طول 18 کيلومتر در دست ساخت است.
فرهمند از اختصاص 60 ميليارد ريال براي فاز دوم اين بزرگراه به طول 30 کيلومتر خبر داد و گفت: مناقصه اين فاز هم اکنون در حال انجام است که پس از انتخاب پيمانکار عمليات اجرايي آن آغاز مي شود .
نماينده مردم بافق، مهريز ، ابرکوه و خاتم در مجلس شوراي اسلامي با اشاره به خشکسالي هاي پي درپي و بحران کم آبي در سال زراعي جاري در شهرستانهاي مختف استان يزد گفت : در شهرستان بافق هم اثرات نامطلوب خشکسالي مشهود است و پيگيريهاي لازم براي قرار گرفتن اينگونه مناطق در فهرست مناطق دچار بحران خشکسالي ادامه دارد تا بتوانيم
از تسهيلات آن استفاده کنيم.