نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

نواختن زنگ بسیج در مدارس شهرستان بافق

نواختن زنگ بسیج در مدارس شهرستان بافق


نواختن زنگ بسیج در مدارس شهرستان بافق

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ، بمناسبت آغاز هفته بسیج زنگ بسیج بصورت متمرکز در دبیرستان پسرانه فارابی بافق نواخته شد. " حسین ندافیان " در اين آئين اظهار داشت : با تشكيل بسيج در 5 آذر سال 58 از سوي امام راحل نيروي توانمند بعنوان بسيج در مقابل دشمنان كينه توز داخل و خارجي و در دفاع مقدس حماسه هاي جاويدي در تاريخ ثبت كرد.

فرماندار بافق گفت : امروز معنويت ، اخلاق و ايثار بسيج بعنوان الگوي اين تفكر در جامعه است كه مقتدرانه در جنگ نرم با دشمن ايستاده اند.

وی با اشاره به نقش بسیج در صیانت از آرمانها و دفاع از ارزشهای انقلاب اسلامی گفت:امروز که دشمنان از طریق جنگ سخت و رو در رو برای براندازی انقلابمان مأیوس شده اند با جنگ نرم و تهاجم فرهنگی وارد عرصه شده اند.

ندافیان تصریح کرد : تفكر بسیجی ، تفكر یك مسلمان واقعی است و میوه حاصل از شجره طیبه بسیج ، نسل عاشورایی است كه در مقابل قدرت های ظالم ایستادگی می كند.

فرماندار بافق افزود: زنگ شجاعت و ايثار در هفته بسيج يادآور خاطرات هشت سال دفاع مقدس و حضور دليرمردان در جبهه‌های حق عليه باطل است كه به بهترين نحو ممكن از همه چيز خود گذشتند تا امروز امنيت و آرامش در اين سرزمين حاكم شود.