نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

نگاه خیّران تغیرکند و به سمت وسوی عمران ، آبادانی ، سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال سوق داده شود.

نگاه خیّران تغیرکند و به سمت وسوی عمران ، آبادانی ، سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال سوق داده شود.


فرماندار بافق:

فرماندار بافق گفت: نگاه خیّران و مشارکت مردم به مقوله سرمایه گذاری، موانع راه توسعه و عمران  این شهرستان را بر طرف می کند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ؛  "حسین ندافیان" در نخستین نشست خیّران اصناف بافق که در مجتمع فرهنگیان بافق همراه با ضیافت افطاری همراه بود افزود: از نظر اسلام خیّری و نیکو کاری باقیات و الصالحاتی است که سالهای ِ سال ماندگار می ماند و دعای خیر مردم را به دنبال دارد.

فرماندار بافق به پیشرفت برخی از شهرستانهای استان و نقاط دیگر اشاره کرد و گفت: گسترش ، توسعه و پیشرفت اینگونه شهرستانها تنها با اعتبارات دولتی نیست بلکه مشارکت مردم و اقدامات تاثیر گذار خیُرین موجب رشد وشکوفایی و توسعه پایدار و همه جانبه در آنها شده است.

ندافیان اضافه کرد: مردم بافق افرادی خیّر و نیکو کار هستند که در پرتوی این خصلت نیک و پسندیده دهها مسجد ، حسینیه، آب انبار و تکایا ساخته شده است.

فرماندار بافق تصریح کرد: شهروندان بافقی در بخش اطعام به نیازمندان ، برگزاری خود جوش مراسم ملی مذهی و برخی امور وفعالیتهای اجتماعی وساخت وساز اماکن دینی و اعتقادی در استان یزد زبانزد هستند.

وی افزود: شهرستان بافق بیش از نیاز، مسجد و اماکن مذهبی دارد بنا براین باید نگاه خیّران تغیرکند و به سمت وسوی عمران ، آبادانی ، سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال سوق داده شود.

این مقام مسوول خاطر نشان کرد: تلا ش سنگ آهن نیز بر این قرار گرفته که  با جذب سرمایه گذار بومی وغیر بومی ، بستر ایجاد اشتغال شهرستان بافق را فراهم کند وتاکنون به مدد همکاری مدیران این شرکت زمینه برخی از فعالیت های بزرگ صنعتی فراهم شده است.

ندافیان همچنین به ایستگاه سیکل ترکیبی 500 مگاوات بافق اشاره کرد وگفت: عملیات ساخت  این ایستگاه در آینده نزدیک در محل تعیین شده آغاز می شود.

وی تصریح کرد : این طرح توسط شرکت چینی و با اعتباری افزون بر750 میلیار تومان، در نزدیکی کارخانه ذوب روی بافق اجرا می شود.

عبداللهی