نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

نیروی انتظامی نقطه قله نیاز مردم است

نیروی انتظامی نقطه قله نیاز مردم است


فرماندار بافق :

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ؛ به مناسبت هفته نیروی انتظامی فرماندهی انتظامی بافق به همراه تنی چند از پرسنل این فرماندهی با فرماندار بافق دیدار کردند.

 فرمانده نیروی انتظامی بافق گفت: مردم از پلیس رضایت داشته و به آن ها اعتماد می کنند چون حفظ امنیت ملی را بر عهده دارند.

سرهنگ علی صالحی بیان کرد: طبق بررسی های انجام شده سرقت ، تصادف و اعتیاد معضلاتی هستند که بیش از موارد دیگر دامن گیر بافق شده اند. این مشکلات تا زمانی که مردم نخواهند و ارگان ها دست در دست هم ندهند ، رفع نمی شوند.

وی به رشد روز افزون تعداد موتورسیکلت های موجود در بافق اشاره کرد و اظهار داشت: متاسفانه والدین در خصوص فرزندان خود احساس مسئولیت نمی کنند و به عنوان هدیه برایشان یک موتورسیکلت که می تواند جان آن ها را به خطر بیاندازد ، تهیه می کنند.
این مسئول سپس به معرفی مختصر نیروهای حاضر پرداخت.

در ادامه این دیدار ، فرماندار بافق با تبریک هفته نیروی انتظامی و سالروز ازدواج امام علی (ع) و حضرت فاطمه زهرا (س) ، گفت: برگزاری نخستین یادمان شهدای فرماندهی نیروی انتظامی بافق گام موثر در زنده نگه داشتن یاد و خاطره آن عزیزان سفر کرده بود که مطلوب برگزار شد.

وی بیان کرد: نیروی انتظامی زمانی که هنگام استراحت مردم است ، مشغول ارائه خدمت و آماده باش است. پلیس دارای نجابت می باشد و همین باعث شده تا در کنار اقتداری که دارد ، با احترام با مردم رفتار کند.

مهدی خاوری در پایان اذعان داشت: نیروی انتظامی نقطه قله نیاز مردم می باشد و این نعمت بزرگی است که خداوند به شاغلین در این نهاد عطا نموده است که باید قدردان آن باشند.

منبع : بافق نیوز