نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

هفته استقبال از دهه فجر در استان یزد برگزار می‌شود

هفته استقبال از دهه فجر در استان یزد برگزار می‌شود


مدیرکل روابط عمومی استانداری یزد:

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق، "داود پاک‌طینت" در نشست کمیته اطلاع‌رسانی و تبلیغات ستاد دهه فجر شهرستان بافق که با حضور فرماندار ، معاون فرماندار و مسئولان روابط عمومی ادارات و اصحاب رسانه این شهرستان برگزار شد با تبریک فرا رسیدن ایام‌الله مبارک دهه فجر گفت: برنامه‌های دهه مبارک فجر امسال باید پاسخگوی گفتمان نسل جدید و نوپای انقلاب اسلامی باشد.

وی با اشاره به مصوبات کمیته اطلاع‌رسانی و تبلیغات بزرگداشت دهه فجر افزود: ایجاد و اجرای هفته استقبال از دهه مبارک فجر از برنامه‌های این کمیته در استان یزد است.

پاک‌طینت تصریح کرد: همه ادارات، نهادها و سمن‌ها و تشکل‌های غیردولتی از پنجم بهمن‌ماه با آذین‌بندی به استقبال دهه فجر انقلاب اسلامی می‌روند.

مدیرکل روابط عمومی استانداری یزد با بیان اینکه محور اصلی اجرای برنامه‌های دهه مبارک فجر در استان امیدافزایی است، خاطرنشان کرد: با توجه به روی کار آمدن دولت تدبیر و امید، برنامه‌های این دهه به سمت و سویی می‌رود که احساس امیدواری بیشتری را بین همگان ایجاد کند.

مسئول کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد دهه فجر استان یزد با تاکید بر ضرورت حضور فعال و موثر سمن‌ها و هیئت‌های مذهبی و تشکل‌های غیردولتی در جشن‌های سالگرد پیروزی نقلاب اسلامی عنوان کرد: در راستای اطلاع‌رسانی بیشتر و ارتقای محتوای برنامه‌های دهه فجر، باشگاه خبرنگاران و عکاسان افتخاری فجر در استان در این ایام مبارک ایجاد می‌شود.

وی با اشاره به اینکه این اقدام اتفاق مبارکی در عرصه اطلاع‌رسانی برای اصحاب رسانه است از اقدامات صدا و سیما در این زمینه تقدیر کرد و گفت: این باشگاه متشکل از خبرنگاران و پنج عکاس است که محل استقرار باشگاه در شورای هماهنگی و تبلیغات اسلامی استان یزد است.