نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

همایش تجلیل از برترین های کنکور سراسری 1388 در سالن اجتماعات کانون شهید باهنر تشکیل شد.

همایش تجلیل از برترین های کنکور سراسری 1388 در سالن اجتماعات کانون شهید باهنر تشکیل شد.


همایش تجلیل از برترین های کنکور سراسری 1388 در سالن اجتماعات کانون شهید باهنر تشکیل شد.

در این مراسم که با حضورفرماندار ، ریاست سازمان آموزش و پرورش استان ، مدیر آموزش و پرورش ، ، جمعی از مسئولین محلی ، مدیران مدارس ، جمعی از دانشجویان سال اول دانشگاه ها (برترین های کنکور امسال ) و والدین آنها برگزار گردید، برنامه های مختلفی اجرا شد و با اهدای جوایزی ارزنده از برترین های کنکور به تناسب رتبه آنها تجلیل به عمل آمد.

پس از پخش كليپي با موضوعيت درخشش دانش آموزان بافقي در كنكور سراسري ، مراسم به صورت رسمي با تلاوت آياتي از كلام الله مجيد و پخش سرود جمهوري اسلامي آغاز شد.

سپس ميرزايي ضمن تبريك عيد سعيد غدير به حاضرين خير مقدم گفت . وي اهم عملكردهاي اين مديريت در سال تحصيلي گذشته در زمينه  آمادگي هرچه بيشتردانش آموزان پيش دانشگاهي  را برشمرد . ميرزايي درصد قبولي دانش آموزان بافق در كنكور سراسري راحدود 90 درصد اعلام و از همكاري همه عوامل كه در اين درخشش سهيم بوده اند ، تشكر و قدرداني نمود.

فرماندار بافق نيز در اين مراسم ،ضمن تبريك عيد سعيد غدير به حاضرين و تبريك به دانش آموزان ديروز و دانشجويان امروز ،انواع سرمايه گذاري در جامعه را به سه نوع   كوتاه مدت ، ميان مدت و درازمدت تقسيم نمود و توجه به علم و دانش و تربيت نيروي متخصص را  سرمايه گذاري ارزشمند يك جامعه دانست.

در ادامه مراسم با دانش آموزاني كه در كنكور امسال رتبه هاي زير 100 را كسب كرده بودند مصاحبه به عمل آمد و با دعوت از معلمان پايه اول ابتدايي آنها ، از اين همكاران تقدير شد.

حضور اين همكاران در كنار دانش آموزان ممتاز كنكور ، جذابيت خاصي را به اين مراسم داد و مورد توجه حضار قرار گرفت.

در ادامه مراسم ، باغستاني نيز عيد سعيد امامت و ولايت ، عيد غدير را به حضار تبريك گفت و از همه مسئوليني كه در شكل گيري  اين همايش با آموزش و پرورش همراه و هميار بوده اند ، تشكر نمود.وي در درخشش دانش آموزان استان در كنكور امسال و سال هاي گذشته سهم بزرگي را مختص به همكاران فرهنگي تلاشگر دانست . باغستاني  معلمي را عشق به دانش آموزان عنوان كرد و گفت: عملكرد اینکه دانش آموز دفتر خود را 12 سال نزد خود به يادگار نگه مي دارد چيزي  جز عشق نيست.

در پايان مراسم دانش آموزان حائز رتبه هاي برتر در كنكور از طرف مسئولين مورد تقدير قرار گرفتند.