نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

همزمان با سراسر کشور عملیات اجرایی اخذ رای در 34 حوزه شهر و روستای بافق آغاز شد.

همزمان با سراسر کشور عملیات اجرایی اخذ رای در 34 حوزه شهر و روستای بافق آغاز شد.


حضوری عاشقانه با گام‌های استوار مردم بافق رقم خواهد خورد

به گزارش كميته تبليغات و اطلاع رساني انتخابات مجلس نهم ،عوامل اجرایی انتخابات شهرستان بافق از ساعات اولیه صبح امروز در حوزه‌های اخذ رای مستقر شدند و رای‌گیری از مردم این شهرستان در مناطق مختلف شهری و روستایی را از راس ساعت هشت صبح امروز آغاز کردند.

مردم در نخسیتن ساعات امروز قبل آغاز رسمی انتخابات در محل حوزه اخذ رای صف‌های طولانی تشکیل دادند تا هرچه زودتر دین خود را به نظام و انقلاب اسلامی ادا کنند.

شعبه امام‌زاده عبدالله بافق که در مرکز ثقل جمعیت قرار دارد از ازدحام بیشتری برخوردار است و مضجع شریف این بزرگوار مردم را به این مکان مقدس فرا می‌خواند و اعتقادات مذهبی شهروندان بافقی از مهم‌ترین دلایل ازدحام جمعیت در این مکان است.

عوامل اجرایی با سعه صدر و خلق و خویی خوش از رای دهندگان استقبال می‌کنند تا مردم خاطرات خوشی از این انتخابات داشته باشند.

یکی از شهروندان بافقی در اين رابطه  گفت: طبق تجربه سال‌های قبل مردم این شهرستان همواره آمادگی کامل دارند که از ساعات اولیه بامداد امروز تا آخرین موعد قانونی به تدریج در پای صندوق‌های اخذ رای حاضر شوند و جواب دندان‌شکنی به دشمنان یاوه‌گو بدهند.

زهرا رنجبر افزود: هر رائی که مردم داخل صندوق می‌اندازند خاری در چشم دشمنان قسم خورده نظام جمهوری اسلامی ایران انتخابات سنگری است در مقابل استکبار جهانی و اسرائیل و حضور مردم برای تعیین سرنوشت خود در این روز بسیار مهم است.

رای اولی‌ها هم در این روز لذت حضور در پای صندوق‌های رای را برای نخستین بار تجربه می‌کنند و حضور آنها در میان مردان و زنان بافقی چشمگیر است.

بیش از 21 هزار نفر از واجدان شرایط رای در شهرستان بافق امروز رای خود را در 25 صندوق شهری و 9 صندوق روستایی می‌ریزند.

گروه خبر : اصغر عسكري / محمد علي عبدالهي