نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

هيات اجرايي انتخابات شورای اسلامی شهر بافق انتخاب شدند.

هيات اجرايي انتخابات شورای اسلامی شهر بافق انتخاب شدند.به گزارش كميته تبليغات و اطلاع رساني ستاد انتخابات شهرستان بافق ، "مهدی خاوری" در جلسه انتخاب هيات اجرايي انتخابات شورای اسلامی شهر بافق که در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد، با اشاره به نامگذاری سال 92 بنام حماسه سیاسی ، حماسه اقتصادی بر ضرورت هر چه باشکوه تر برگزار شدن انتخابات پیش رو تاکید کرد و گفت: حضور حماسی در این انتخابات لبیک به شعار مقام معظم رهبری است.

 رئیس هیات اجرایی ستاد انتخابات شهرستان بافق در این نشست بر اهمیت تشکیل اعضای هیات اجرایی بر انتخابات تاکید کرد و گفت:تشکیل این هیات و عملکرد آن می تواند نقطه عطفی در تاریخ سیاسی شهرستان و انتخاباتی با شکوه با همراهی و تعامل مسئولان باشد.

وی افزود: از بین ۳۰ نفر معتمد مورد تائید هیات نظارت، ۸ نفر معتمدین شهر از اقشار مختلف  مردم به همراه فرماندار و روسای ادارات آموزش و پرورش و ثبت احوال شهرستان به عنوان هیئت اجرایی ۱۱ نفره انتخابات انتخاب می‌شوند.
گفتني است در اين جلسه حاضران پس از رای گیری، از ميان 30 كانديداي هيات اجرايي، هشت نفر را به عنوان عضو اصلي و پنج نفر را به عنوان عضو علي البدل انتخاب شدند که به شرح ذیل می باشد:
اعضای اصلی :نصرالله تشکری – محمد رضا دهقانزاده – عباس عامری – محمد جواد رنجبر – محسن خوشگذران-اکبر قانعی –حجت الاسلام حمید جیحانی – حسین قانعی

اعضای علی البدل :حجت السلام علی روحانی – سید ابراهیم طیبی – جواد فتاحی – سید کاظم شریعتی – حسین فلاح