نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

هيات امناي جديد امامزاده عبدالله (ع) بافق معرفي شدند

هيات امناي جديد امامزاده عبدالله (ع) بافق معرفي شدند


حرم امامزاده عبدالله(ع) بافق غبارروبی شد

به گزارش روابط عمومي فرمانداري بافق ، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه بافق عصر امروز در مراسم غبارروبی از حرم مطهر امامزاده عبدالله بافق که با حضور امام جمعه و فرماندار بافق، مسئولان اوقاف تهران ، استان و جمعی از ارادتمندان به خاندان اهل بیت (ع) انجام شد، اظهار داشت: علاوه بر چند قطعه طلا، مبلغ 22 میلیون و 750 هزار تومان از نذورات دو ماهه اخیر زائران از داخل ضریح امامزاده جمع‌آوری و به حساب مربوطه واریز شد.

حجت‌الاسلام محمدعلی فلاح ضمن رد شایعاتی که نذورات این بقعه در مناطق دیگر هزینه می‌شود، افزود: 40 درصد از این نذورات و هدایا در امور عمرانی، 30 درصد در امور مدیریتی و 20 درصد در امور فرهنگی آستان مقدس امامزاده عبدالله هزینه می‌شود و 10 درصد بقیه نیز حق‌التصدی است.

وی در ادامه از تشکیل مرکز فرهنگی قرآنی در جوار آستان مقدس امامزاده ظهیرالدین عبدالله بن موسی الکاظم (ع) بافق خبر داد و خاطرنشان کرد: با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه بقاع متبرکه باید به قطب فرهنگی تبدیل شوند، به زودی یک گروه متشکل از کارشناسان فرهنگی و مذهبی برای برنامه‌ریزی و سازماندهی برنامه‌های فرهنگی و مذهبی در این آستان مقدس مستقر شده و زیر نظر هیئت امناء فعالیت خواهند کرد.

فلاح تاکید کرد: پیگیری اجرای طرح جامع حرم مطهر امامزاده ظهیرالدین عبدالله بن موسی الکاظم (ع) از دیگر برنامه‌های اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بافق در این بقعه شریف است.

وی خاطرنشان کرد: امروز در این آیین بعد از سال‌ها پنج نفر از معتمدان شهرستان بافق به عنوان هیئت امنای آستان مقدس معرفی شدند که به زودی فعالیت خود را آغاز خواهند کرد.

گفتني است آقايان:سيد علي طباطبايي ، عليرضا ياراحمدي ،دكتر ‌برخورداريان،عباس عامري ،‌محمد علي قاسميزاده  هيات امنا جديد مي باشند.