نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

هیچ مشکلی جهت تامین اعتبار تکمیل پروژه بیمارستان 96 تختخوابی بافق وجود ندارد

هیچ مشکلی جهت تامین اعتبار تکمیل پروژه بیمارستان 96 تختخوابی بافق وجود نداردبه گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق؛ صبح روز جمعه14 آذر ماه، محسن سلیمی مدیر منابع فیزیکی و امور عمرانی وزارت بهداشت و درمان آموزش پزشکی کشور در سفر یکروزه به بافق به همراه فرماندار، مسئول دفتر فنی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی، رییس و مدیر داخلی بیمارستان ولیعصر(عج) و پیمانکار از پروژه بیمارستان 96 تختخوابی بازدید کرد و از نزدیک در روند احداث این پروژه قرار گرفت.
محسن سلیمی در حاشیه این بازدید اظهار داشت: با توجه به حمایت همه جانبه شهرستان و پیشرفت فیزیکی پروژه با تمام توان از پروژه در وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی دفاع می کنم و ضمنا مشکلی برای تامین اعتبار وجود ندارد و تمام توان خود را به کار می‌بریم تا ظرف پایان سال عملیات ساختمانی به اتمام برسد و ظرف دو ماه اول سال ۱۴۰۰ نیز تجهیز و راه اندازی شود.
یحیی دامن خشک مسئول دفتر فنی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد نیز گفت: ظرف هفته آینده کاشی و سرامیک پروژه وارد کارگاه خواهد شد و خرید آسانسور ها و تجهیزات کامل موتورخانه و چیلر را ظرف دو هفته آینده شروع می کنیم.
عبدالله پور نماینده پیمانکار هم گفت: در حال حاضر ۷۰ نفر در پروژه فعال هستند و این تعداد را در زمان نصب کاشی و سرامیک و موتورخانه به ۱۰۰ نفر خواهیم رساند.
فرماندار بافق نیز ضمن تشکر ویژه از محسن سلیمی مدیر منابع فیزیکی و امور عمرانی وزارت بهداشت بابت حسن نیت کامل برای تکمیل پروژه گفت: شرایط برای اتمام و تجهیز پروژه کاملا مهیا ساخت و هیچ عذر و بهانه های دیگر جهت تکیمل نشدن این پروژه در موعد مقرر پذیرفتنی نیست.
در پایان این بازدید حاضرین از مجموعه بیمارستان ولیعصر(عج) نیز بازدید کردند.